Anasayfa / Genel / ‘Kerpeten Ali’, Netflix’in Yeni Bir Uyarlama Türk Dizisi Üzerinde Çalıştığını Açıkladı

‘Kerpeten Ali’, Netflix’in Yeni Bir Uyarlama Türk Dizisi Üzerinde Çalıştığını Açıkladı

Ezel dizisindeki ‘Kerpeten Ali’ rolü ile büyük çıkış yakalayan Barışma Falay göre yapılan direktifler, Netflix’in yeni bir Türk dizisi üstünde çalıştığını ve bu dizinin isminin “Menajerimi Arayın” olacağını gözler önüne seriyor.

Netflix, 2015 yılında “Call My Agent” isimli bir diziyi aboneleri ile buluşturmuştu. “Menajerimi Arayın” bu dizinin Türkiye uyarlaması olarak geliyor. Menajerimi Arayın ismiyle Netflix kullanıcılarının beğenisine sunulacak dizinin orijinal hikayesi, Paris’te yaşanan beklenmedik bir kriz sonrasında müşterilerinin memnuniyetini ve çalıştıkları şirketleri ayakta yetişmek isteyen menajerlerin başlarına gelenleri anlatıyordu. Dizinin Türkiye uyarlamasının da buna aynı bir yapıda olacağını söyleyebiliriz.

Call My Agent

Uzlaşma Falay, bir mülâkat sırasında yeni projesi ile ilgili de konuştu ve diziyi gün yüzüne çıkardı. Netflix’in Menajerimi Arayın isimli yeni Türk dizisinde başrol oynayacağını ifade eden Falay, ayrı karakterleri canlandırmayı sevdiğini ve Netflix’in yeni dizisindeki karakterinin de hayli farklı olacağını ifade etti.

Barış Falay’ın Menajerimi Arayın dizisindeki başrol arkadaşı Canan Ergüder olacak. Behzat Ç. ve Güllerin Savaşı gibi projelerle sevilen oyuncular arasında yerini bölge Ergüder, Menajerimi Ara dizisiyle bir kez daha seyircilerin karşısına çıkacak Dizide ayrıca; Ayşenil Şamlıoğlu, Fatih Artman ve Ahsen Eroğlu gibi isimler de yer alacak. Diziyle ilgili diğer detayların önümüzdeki günlerde gün yüzüne çıkması bekleniyor.

Hakkında admin

Check Also

Uluslararası Uzay İstasyonu 20 Yaşında: Uzayda Yaşamı Gösteren Videolar

Uluslararası Uzay İstasyonu 20 Yaşında: Uzayda Yaşamı Gösteren Videolar

İnsanlığın uzayda kalıcı olarak attığı ilk adım olarak sayabileceğimiz Uluslararası Uzay İstasyonu, ilk olarak Kasım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir