Anasayfa / Genel / Keanu Reeves’in Başrolünde Olduğu Bill & Ted Face the Music’ten İlk Fragman Geldi

Keanu Reeves’in Başrolünde Olduğu Bill & Ted Face the Music’ten İlk Fragman Geldi

Aksiyon filmlerinin yıldızı Keanu Reeves ve Alex Winter’ın tekrar bir araya geleceği Bill & Ted Face the Music ile macera kaldığı yerden devam edecek. 90’lı yıllarda komedi ve aksiyon unsurlarını başarılı bir şekilde işleyerek büyük beğeni kazanan serinin yeni filmi için birincil fragman sonunda yayınladı.

Bill ve Ted, yeni filmde de aradan geçen yıllara karşın hala yakın arkadaşlar ve hala insanlığı birleştirmeye çalışıyorlar. Bu sefer dünya barışını sağlayacak bir şarkı arayan ikili, evrene uyacak şarkıyı bulmak için süre yolculuğuna çıkacak ve bu yolculuk sırasında yaşayacakları macerada kızlarından küçük bir yardım alacaklar.

Keanu Reeves ve Alex Winter, Bill & Ted için her yerde bir araya geliyor

bill & ted face the music

Keanu Reeves ve Alex Winter’ı Bill ve Ted olarak bir kez daha izleyeceğimiz filmde ikilinin kızlarını Samara Weaving ve Brigette Lundy-Paine canlandıracak. Ayrıca filmin oyuncu kadrosunda William Sadler, Anthony Carrigan ve Jillian Bell gibi isimler de bulunuyor. Senaryosunu Excellent Adventure ve Bogus Journey’deki çalışmalarıyla aşina Chris Matheson ve Ed Solomon yazdığı filmi, Dean Parisot yönetiyor.

Yılın en fazla beklenen filmlerinden biri olan Bill & Ted Face the Music, ABD’de 21 Ağustos 2020‘de vizyona girecek. Filmin yeni yayınlanan fragmanında Keanu Reeves’i uzun süre sonradan sakalsız görüyoruz.

Bill & Ted Face the Music fragmanı:

Hakkında admin

Check Also

Dünyanın İlk Elektronik Kağıt Tabanlı Esnek ve Renkli Ekranı Geliştirildi

Dünyanın İlk Elektronik Kağıt Tabanlı Esnek ve Renkli Ekranı Geliştirildi

E Ink, 2016 yılının mayıs ayında yeni bir teknolojisini tanıtmıştı. Şirketin elektrikli mürekkep dünyasında çığır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir