Anasayfa / Genel / Keanu Reeves ’in Dublörü: Hakkında Duyduklarınız %110 Doğru

Keanu Reeves ’in Dublörü: Hakkında Duyduklarınız %110 Doğru

Hollywood ’un önde gelen aktörlerinden biri olan Keanu Reeves hakkında internette böylece çok hikaye anlatılıyor. genellikle bu hikayelerde Reeves ’in ne dek kibar ve tevazu olduğu açıklama ediliyor. 

Hollywood gibi aktörlerin genel olarak narsist karakteristikleri gösterdiği bir ortamda Reeves, geçmişinde yaşadıklarının da etkisiyle alışkın yıldız profilinden fazla ayrı bir oyuncu olarak öne çıkıyor. Yakın zamanda oyuncunun dublörü Jeremy Fry da bu konuya değindi.

“Hakkında duyduğunuz tüm iyi şeyler %110 doğru”

keanu reeves

John Wick serisinde Reeves ’in dublörü olan Jeremy Fry, aktörden bahsederken “O bir şeyler veren, bencil olmayan, defalarca çalışan biri. Onun hakkında duyduğunuz bütün iyi şeyler %110 dürüst. Gelip size, “Hey, Laguna Seca ’ya gitmek ister misin?” diye soruyor ve Keanu Reeves bir yere gitmek isteyip istemediğinizi sorduğunda evet diyorsunuz.” dedi. anlaşılan Reeves ’in bir planı varmış. 

“Meğerse iyi bilinen yarış pisti Laguna Seca ’yı kiralamış, ve iki günlüğüne özel olarak kiralamıştı. Orada seksen kadar arkadaşı ve tanıdığı bulunuyordu. Orada ünlüler, farklı sektörlerden millet vardı, çok geniş kesimden halk. Bizi lokal otellere yerleştirdi, kahvaltı, öğle ve akşam yemeği sağladı. Benim için bu süre, pek fazla bambaşka nedenden nedeniyle özeldi.” 

Hollywood ’un nezaket ve cömertlikle bilinen isminin bu şöhretini, beyazperdenin en acımasız karakterlerinden olan John Wick ve dünyayı değiştiren The Matrix savaşçısı NEO gibi karakterlerle sağlamış olması ise bir başka nokta. Reeves günlük yaşamında Bill and Ted filmindeki haline daha yakın duruyor.

Reeves geri dönecek

keanu reeves

Keanu Reeves ’in oldukça gayretli olduğunu ve gerektiğinde her görevi yerine getirdiğini söyleyen yardımcı oyuncu, ünlü oyuncuları aksiyon sahnelerinde görmenin garip olduğunu söylüyor. Fry ’a göre Reeves, yönetmeni Chad Stahelski ve Darren ’a güveniyormuş. 

John Wick serisinin dördüncü filmi derhal üretim aşamasında. Reeves keza Bill and Ted Face the Music adlı filmle de gelecek. Yapımın birincil fragmanı yakın zamanda karşımıza çıkacaktır.

Hakkında admin

Check Also

Steam Sonbahar İndirimi Başladı: Sağlam İndirime Giren 10 Oyun

Steam Sonbahar İndirimi Başladı: Sağlam İndirime Giren 10 Oyun

Steam’in her sene düzenli olarak yaptığı indirimler, ülkemiz dahil tüm dünyada ilgiyle takip ediliyor. PC …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir