Anasayfa / Genel / Katil Köpek Balıkları Geri Dönüyor: Deep Blue Sea 3 ’ün Fragmanı Yayınlandı

Katil Köpek Balıkları Geri Dönüyor: Deep Blue Sea 3 ’ün Fragmanı Yayınlandı

1999 yılında vizyona giren Deep Blue Sea, yayınlandığı dönemde ciddi bir ilgiyle karşılanmıştı. Jaws serisinin gölgesinde kalmış olmasına karşın çoğu insan Deep Blue Sea ’yi severek izlemişti. Sevilen hızlı 2018 ’deki ikinci filminin arkasından şimdi üçüncü filmiyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 

İlk Deep Blue Sea filminde sualtı araştırma tesisinde hapsolmuş bir grup insanın evrim geçirmiş köpek balıklarıyla mücadelesini izlemiştik. Deep Blue Sea ’nin birincil filmi, bilhassa Samuel L.Jackson ’ın manâlı bir hitabe yaparken köpek balığı tarafından yenildiği sahneyle çoğu insanın hafızasındaki yerini korumaya devam ediyor.

Deep Blue Sea 3

Deep Blue Sea ’nin birincil filminin üzerinden 19 sene geçtikten daha sonra 2018 yılında serinin ikinci filmi vizyona girmişti. İkinci filmde, bir milyarder kadar finanse edilen bir köpek balığı araştırmacısı ve ekibinin evrimleşmiş köpek balıkları kadar avlanmasını izlemiştik. 

Deep Blue Sea 2 ’nin peşinde acilen Deep Blue Sea 3 geliyor. Bu sefer deniz biyoloğu Emma Collins ve ekibinin büyük beyaz köpek balıklarının çiftleşmelerini takip etmek için okyanus ortasına yerleşmiş laboratuvarda olayları izleyeceğiz. Deep Blue Sea 2 ’de kaçan evrimleşmiş köpek balıkları, büyük beyaz balıklarıyla melezlenerek bu sefer Emma Colins ve ekibinin başına musallat olacak.

Deep Blue Sea 3

Deep Blue Sea 3 ’te Tania Raymonde ’yi Emma Collins rolünde, Nathaniel Buzolic ’i de Collins ’in erkek arkadaşı Richard Lowell olarak göreceğiz. Emerson Brooks, Bren Foster ve Reina Aoi de Deep Blue Sea 3 ’te rol alacak oyuncular arasında yer alıyor. Evrimleşmiş katil köpek balıklarının insanları avlama mücadelesinin yeni macerası olan Deep Blue Sea 3, 28 Temmuz ’da vizyona girecek.

Deep Blue Sea 3 fragmanı

Hakkında admin

Check Also

İBB, 28 ve 29 Ekim’de İstanbul’daki Ücretsiz Wi-Fi Hizmetinde Kotalarını Kaldıracak

İBB, 28 ve 29 Ekim’de İstanbul’daki Ücretsiz Wi-Fi Hizmetinde Kotalarını Kaldıracak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Türkiye Cumhuriyet’nin 97. kuruluş yıldönümü kutlamaları için 28 Ekim Çarşamba ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir