Anasayfa / Genel / KartRider Rush+ Oyunu, 2 Hafta İçinde 10 Milyondan Artı İndirildi

KartRider Rush+ Oyunu, 2 Hafta İçinde 10 Milyondan Artı İndirildi

Nexon ’un KartRider Rush+ oyunu, yayınlanmasından bu yandan yalnızca iki hafta geçmesine rağmen indirme sayısında 10 milyonu geçmiş durumda. Google Play Store ve App Store platformlarından indirilen oyun üstteki sıralara çok çabuk bir şekilde ulaştı. 

Birkaç ay önce ön kayıtları açılan oyun, fazla fazla katılım alarak iyi bir meslek çıkarmıştı. 15 Mayıs tarihinde resmi olarak duyurulan ve indirip oynamak için hazır olan oyun, Nexon ’un açıklamalarına tarafından 10 milyon indirme sayısına ulaştı. 

KartRider Rush+, 2 haftada 10 milyon indirme sayısına ulaştı:

kartrider rush+

Jurnal kullanıcı sayısı 3,57 milyon olarak açıklanan oyun, öteki oyunlara ayrım atıyor. KartRider Rush+ oyunu, Koreli geliştirici Nexon ’un bir yarış oyunu. Bu nesil oyunları Nintendo platformlarında görmeye alışkınız. Mario Kart yarı bir oyun olan KartRider Rush+’ta birbirinden bambaşka karakterlerle yarışabilir ve onları geliştirebilirsiniz.  

Takım hâlinde oynanan modunda 4 ’er kişilik takımlar oluşturup kıyasa mücadele edebilirsiniz. Alışılmış kart oyunlarıyla oldukça benzer olan KartRider Rush+’ta haritayı birinci son vermek için savaşıyorsunuz. Yolda çarptığınız kutulardan, rakiplerinizi geriye doğru çökertmek için hüner ve yetenekler kazanabilir, bunları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Özel drift alanlarının bulunduğu haritalarda görevleri içten bir şekilde yapıp puan bakımından rakiplerinizin önünde geçebilirsiniz. 

KartRider Rush+, Nexon ’un son çıkardığı mobil oyun olma özelliği taşıyor. 50 ’den pozitif yarışabileceğiniz pist, 20 ’den fazla seçebileceğiniz kişilik ve hayal edemeyeceğiniz sayıda kişiselleştirilebilir özellik ile birlikte gelen oyun, şimdiye dek gelmiş geçmiş en büyük KarRider oyunu. 

Nexon, son güncellemeyle birlikte Dino Town, Namsan Tour, The Bridge of Fate adındaki 3 yeni pisti ve Dino Ethen adındaki yeni karakteri getirmiş durumda. Sürekli gelecek olan güncellemelerle bu sayıların artacağını ve Nexon ’un kullanıcılarını mutlu etmek için elinden geleni yapacağını ekleyebiliriz.

KartRider Rush+İNDİR KartRider Rush+İNDİR

Hakkında admin

Check Also

Sosyal Medyadaki ‘Trendyol’dan Kart Bilgileri Çalındı’ İddialarına Trendyol’dan Cevap

Sosyal Medyadaki ‘Trendyol’dan Kart Bilgileri Çalındı’ İddialarına Trendyol’dan Cevap

Ülkemizdeki sosyal medya kullanıcıları, birkaç saattir Trendyol ile ilgili bir meseleyi konuşuyorlar. İddialara göre Trendyol, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir