Anasayfa / Genel / Karayip Korsanları 6’nın Başrolü Belli Oldu: Margot Robbie

Karayip Korsanları 6’nın Başrolü Belli Oldu: Margot Robbie

Harley Quinn gibi rollerle son yıllarda gittikçe popülerlik kazanan Margot Robbie, acilen de yeni Karayip Korsanları filminin oyuncu kadrosuna katıldı. Hollywood Reporter ’ın haberine tarafından, yeni Karayip Korsanları filminde başrollerden birisi Margot Robbie olacak.

Margot Robbie dışarıya demin film hakkında öyle artı veri ortaya çıkmadı. Çernobil dizisinin senaristi Craig Mazin ve serinin ilk dört filminde senaristlik yapan Ted Elliot ’ın senaryo yazarı koltuğunda oturacağı açıklanan filmin yönetmen koltuğunda ise Joachim Rønning yer alacak. 

Johnny Depp oynayacak mı?

Margot Robbie ’nin ismi açıklansa da filmde hangi karaktere yaşam vereceği şu an için bilinmiyor. Hala yeni filmde oynayıp oynamayacağı meçhul Johnny Depp, gizemini korurken Margot Robbie gibi bir ismin oyuncu kadrosuna katılması film hayranları göre olumlu karşılandı. 

Dünyanın en büyük film serilerinden biri olan Karayip Korsanları, bu zamana dek yayınlanan bütün filmlerinden 4,5 milyar doların üzerinde hasılat elde etti. Bu hasılatla tüm zamanların en yüksek hasılat elde eden 14. serisi olan Karayip Korsanları, çıkacak yeni filmle de şimdiden fazla konuşulmaya başladı. Kaptan Jack Sparrow ’un filmde yer alıp almayacağı şimdilik bilinmiyor, ama söylentilere kadar Robbie ’nin karakterinin Jacqueline Sparrow olacağı konuşuluyor. Muhakkak derhal yeni film hakkındaki bilgilerimiz oldukça sınırlı. Karayip Korsanları hakkında yeni bilgiler geldikçe sizleri haberdar edeceğiz.

Hakkında admin

Check Also

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Radar sistemleri, hız sınırlarını aşarak hem kendi hem de trafikteki diğer kişilerin hayatlarını tehlikeye atan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir