Anasayfa / Genel / Jon Favreau, The Mandalorian’ın 2. Sezonunun Ne Süre Yayınlanacağını Açıkladı

Jon Favreau, The Mandalorian’ın 2. Sezonunun Ne Süre Yayınlanacağını Açıkladı

Geçtiğimiz senenin kasım ayında başlayan The Mandalorian, oldukça olumlu yorumlarla karşılanmış ve dizinin hayranları ikinci sezonu beklemeye başlamıştı. Sevilen dizinin ikinci sezonunun yayınlanma tarihiyle ilgili dizinin yaratıcısı Jon Favreau ’dan yorumlama geldi.

Jon Favreau, The Mandalorian ’ın ikinci sezonunun ekim ayında izleyicilerle buluşacağını söyledi. Disney+ sosyal ağ hesaplarından ise normal yayınlanma tarihinden bir ay değin sonra yayınlanacağı iddia edilmişti. Tabii şu lahza öyle de alışılagelmiş olmayan bir sürecin içerisinde olmamız nedeniyle herhangi bir gecikme ihtimali için oldukça klasik diyebiliriz.

“The Mandalorian, planlandığı tarihte yayınlanacak”

the mandalorian

ATX TV Şenlik ’a konuşan Favreau, The Mandalorian ’ın ikinci sezonunun ekim ayında yayınlanacağını söyledi. Şu lahza dünyanın içinde olduğu durumu düşünecek olursak Favreau ve ekibinin beklenenden fazla daha ileride olduğunu söyleyebiliriz. Jon Favreau, ikinci sezonun çekimleri ve yayın tarihiyle ilgili olarak şunları dile getirdi:

“Karantinadan önce resim çekimlerini bitirdiğimiz için çok şanslıyız, bu yüzden teknolojide gelişmiş olan Lucasfilm ve ILM ’e teşekkürler. Görsel efektleri düzenleme işlerini uzaktan yapabildik… Planlandığı gibi ekim ayında Disney+ ’ta yayında olacak.”

the mandalorian

Favreau, birincil sezonu sevenlerin ikinci sezonda da düş kırıklığına uğramayacaklarını ima ederek “İnsanların birincil sezonda sevdikleri şeyin üzerine belirlenmiş olacak. Yeni bir sezonmuş gibi hissettirmeyecek, sürekli bir iş gibi hissettirecek” dedi. İlk sezonda kimsenin diziden bir beklentisi olmaması, Favreau ve Dave Filoni ’ye karışılmamasının ortaya epeyce hoş bir iş çıkmasını sağladığını ve ikinci sezonda bu rahatlığın sağlanmayacağını düşünenler bulunuyor.

The Mandalorian ’ın ikinci sezonunun tamamen ne zaman yayınlanacağıyla ilgili şu an için net bir tarih bulunmuyor. Fakat bu yaz ayları içerisinde hem birincil tanıtım videosunun yayınlanması hem de dizinin yayınlanma tarihinin açıklanması bekleniyor.

Hakkında admin

Check Also

Alfa Romeo'nun 1950'lerde Tasarlanan 3 Konsept Otomobili Açık Artırmaya Çıkıyor

Alfa Romeo’nun 1950’lerde Tasarlanan 3 Konsept Otomobili Açık Artırmaya Çıkıyor

Satış için tasarlanmış ancak hiçbir zaman üretilmemiş pek çok konsept otomobil görüyoruz. Bu tür konsept …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir