Anasayfa / Genel / İptal Edilen Google Pixel 4A XL’nin Tasarımı Açığa Çıktı

İptal Edilen Google Pixel 4A XL’nin Tasarımı Açığa Çıktı

Google’ın geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu sene da orta düzey bir akıllı telefon duyurması bekleniyordu. Bu konuda öyle fazla sızıntı gerçekleşse de bir vakit önce ortaya meydana çıkan bilgiler, Google’ın bu yıl piyasaya sürmesi beklenen “Pixel 4A XL” projesini iptal ettiğini ortaya koydu.

İlk etapta, telefonun 2020’nin ilk yarısında çıkarılmayacağı söylenirken sonra yapılan talimat, bu telefonun hiçbir süre gün yüzüne çıkmayacağını, Google’ın 2020’de tek orta düzey telefonunun “Pixel 4A” olacağını ortaya koydu. Şimdi ise iptal edilen Pixel 4A XL’nin görselleri gün yüzüne çıktı.

Google Pixel 4A XL, piyasaya sürülseydi böyle görünecekti

Google Pixel 4A XL

Pixel 4A XL’nin sızdırılan görüntüleri, bu akıllı telefonun kabul edilebilir düzeyde ince çerçevelere, delikli bir ekrana, kare şeklindeki kamera kurulumuna ve arkadaki kısmında parmak izi okuyucuya sahip olacağını ortaya koyuyor. Hem telefonun boyutları ise 154.3 mm x 73.9 mm x 8.2 mm olarak muhakkak. Bu boyutlar, Pixel 4A XL’nin selefinden daha kısa ve daha gizli olduğunu ortaya koyuyor.

Google Pixel 4A

ABD merkezli teknoloji devi Google’ın Pixel 4A’yı temmuz ayı içinde duyurması bekleniyor. Oysa iddialara göre şirket, telefonun lansmanını birkaç defa erteledi ve bir defa daha erteleyebilir. Bazı kesimler, Google’ın Pixel 4A’yı ertelemesine neden olarak koronavirüsü gösterirken, bazıları da Google’ın Pixel 4A ile iPhone SE’yi yakın zamanlı yanıtmak istemediğini belitiyor.

Hakkında admin

Check Also

Apple, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro'yu Türkiye'de Ön Siparişe Açtı (Kaç TL?)

Apple, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro’yu Türkiye’de Ön Siparişe Açtı (Kaç TL?)

Apple’ın geçtiğimiz günlerde Türkiye fiyatlarını açıkladığı iPhone 12 serisinden iki model ön siparişe açıldı. iPhone …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir