Anasayfa / Genel / iPhone Müzik İndirme Uygulamaları – 2020

iPhone Müzik İndirme Uygulamaları – 2020

iPhone kullanıcıları, App Store ’da bulunan uygulamalar veya harici programlarla bilgisayarlarına müzik indirebiliyorlar. Ancak bu indirmelerin tercihini yaparken bazı kriterlere öncelik veriyorlar. Bu kritlerden bazıları; üyelik türü, dilekçe içi özellikler ve istedikleri şarkıya kolayca ulaşabilmek.

iPhone müzik indirme uygulamalarını sizler için araştırdık ve bu listeyi hazırladık. Listemizde ücretli ve bedava uygulamalar yer almakta. Bu yazımızın ardındaki kendinize ait müzik listelerini oluşturabileceğiniz alternatif programlar ve uygulamalar öğreneceksiniz.

iOS kullanıcıları için müzik indirmek

iPhone müzik indirme uygulamaları:

Spotify (Dahili indirme) Youtube Music (Dahili indirme) SoundCloud (Dahili indirme) Deezer (Dahili indirme) Apple Music (Dahili indirme) Freegal Music Music Downloader Musify

Spotify:

Spotify

Piyasasının popüler uygulamaları aralarında başı çekenlerden biri olan Spotify aracılığıyla telefonunuza istediğiniz müziği indirebilir ve çevrimdışı olarak bu müzikleri dinleyebilirsiniz ancak bunun için premium üyeliğe sahip olmanız isteniyor. Bu uygulamada indirdiğiniz müziklere telefonunuz üzerinden yok, kullanım üzerinden ulaşabilirsiniz. Dilekçe fazla olarak şu sıralar 3 aylık premium üyeliği deneme şansını kullanıcılara sunmakta. Spotify, aylık bireysel paketleri 17.99 TL’den başlayan fiyatlarla sunuyor.

SpotifyİNDİR

Youtube Music:

Youtube Music

Ülkemizdeki piyasaya geçtiğimiz yıl itibariyle antre yapan Youtube Music, iOS kullanıcıları için iyi bir tercih. Keza premium üyelik kullanarak ekran kilitliyken ya da çevrimdışı modda şarkı kulak vermek, şarkı indirebilmek, reklamsız geçişler premium paketinin sevilen özellikleri aralarında yer alıyor. Youtube Music’in bu paketlerinden faydalanmak için belirlediği değer ise 34.99 TL.

YouTube MusicİNDİR

SoundCloud:

SoundCloud

SoundCloud, trend müziklerin orijinalini ve öbür versiyonlarını keşfetmek isteyenler için ideal uygulamalar aralarında yer alıyor. SoundCloud ile çalma listeleri oluşturabilirsiniz ve premium üyelikle birlikte müziklerinizi indirebilirsiniz. Ayrıca kendi parçalarınızı da başvuru içinden yükleyebilirsiniz. SoundCloud Go+ üyelik paketleri, aylık olarak 26.99 TL’den başlayan fiyatlarla App Store’da zirve gösteriyor.

SoundCloud indir:

SoundCloudİNDİR

Deezer:

Deezer

Geçtiğimiz günlerde Türk kullanıcılarına olumlu gelişmeler sunan Deezer, milyonlarca şarkıdan oluşan arşivlerine yeni Türkçe müzikler kazandırmıştı. Aylık 17.99 TL gibi bir rakamla satın alabileceğiniz premium üyelikle istediğiniz şarkıları başvuru üzerinden indirebilir ve çevrimdışı mod özelliğiyle dinleyebilirsiniz.

Deezer indir:

DeezerİNDİR

Apple Music:

Apple Music ile iPhone müzik indirmek

30 milyonu aşkın kullanıcısıyla büyük müzik uygulamaları piyasasında kendine yer edinmiş olan Apple Music ile çalma listelerinizi indirip ve bu listeleri öteki kişilerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca canlı radyo kısmını da kullanabilirsiniz. Düzen olarak iOS 8.2 ve sonrası kullanıcılar için ideal olan bu gerçekte basit şekilde müzik indirebilirsiniz. Uygulamadaki ilk 3 ay bedava test abonelikle birlikte bu özellikleri kullanabilirsiniz. Peşinde; öğrenciler için aylık 6.99 TL’den, bireysel başvuru paketleri için 13.99 TL’lik bir fiyatla abone olabilirsiniz.

Apple Music indir:

Apple MusicİNDİR

Freegal Music:

Freegal Music

7 milyona yakın olma bir müzik arşivini kullanıcılarıyla paylaşan Freegal Music, kolay ve ücretsiz şekilde kullanabileceğiniz iPhone müzik indirme uygulamaları aralarında yer alıyor. Uygulamaya girdikten daha sonra istediğiniz müziği aratıp yandaki indirme butonuna basarak sevdiğiniz müzikleri cihazınıza indirebilirsiniz.

Freegal Music indir:

Freegal MusicİNDİR

Music Downloader & Player:

Music Downloader ile iPhone müzik indirmek

Ücretsiz bir şekilde kullanıcılara ulaşan Music Downloader, çabuk ve akan bir uygulamadır. Müzikleri bu şekilde çarçabuk indirebilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra programda; çalınan müzikleri tanıma, FM radyo, karanlık tema gibi ekstra özellikler de yer alıyor. Music Downloader, fazla kullanılan uygulamalar aralarında yer alıyor.

Music Downloader & Player indir:

Music Downloader & PlayerİNDİR

Musify:

Musify ile iPhone ücretsiz müzik indirmek

Bu uygulamayla sevdiğiniz müzikleri iPhone’unuza indirebileceksiniz ve çevirmdışı mod özelliğiyle internet ihtiyacı duymaksızın indirdiğiniz parçaları dinleyebileceksiniz. Musify, kullanıcılara ücretsiz olarak tanıdığı hizmetlerler nedeniyle önerilenler aralarında yer almaktadır.

Musify indir:

MusifyİNDİR

 

 

Hakkında admin

Check Also

Dünyanın En Hızlı Mobil İnternetine Sahip Operatörleri Açıklandı

Dünyanın En Hızlı Mobil İnternetine Sahip Operatörleri Açıklandı

Birleşik Arap Emirlikleri merkezli telekomünikasyon operatörü Etisalat, Ookla tarafından dünyanın en hızlı mobil operatörü ilan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir