Anasayfa / Genel / iPhone 12 Söylentilerini Temel Alan Nefes Kesici Konsept Tasarım Videosu

iPhone 12 Söylentilerini Temel Alan Nefes Kesici Konsept Tasarım Videosu

Apple, her sene yeni bir iPhone modeli piyasaya sürüyor. Bu yıl da iPhone 12 modellerinin piyasaya sürülmesi bekleniyor. Modelin duyurulması yakın zamanda gerçekleşmeyecek olsa da telefon hakkında böylece çok söylenti bulunuyor. 

Genellikle bu söylentileri ya da muhtemel sızıntıları biz de sizlere ulaştırıyoruz. YouTube ’da bulunan ConceptsiPhone adlı kanalsa bütün bu söylentileri bir araya getirerek bir tanıtım videosu oluşturmuş. Konsept tasarım videosu, Apple ’ın yaptığı çalışmaları aratmıyor.

iPhone 12 söylentilerine bundan başka böyle bakın:

iphone 12

Yeni nesil iPhone‘u görmemize daha aylar var fakat telefon hakkında ortaya atılan iddiaların sayısı fazla yüksek. İddialara baktığımızda Apple, dörtten daha az iPhone 12 modeli üretmeyi planlamıyor. Her bir model bitmiş planlanmış kasaya ve OLED ekranlara sahip olacak. 

Yeni telefonlarla ilgili ortaya atılan iddialar aralarında keza A14 işlemcileri bu akıllı telefonlarda göreceğimiz yer alıyor. Keza bu modellerde Apple ’ın yeni işletim sistemi iOS 14 bulunacak. Tüm telefonlarda 5G bağlantı desteği de olacak.

Videoda bulunan görüntüler tabii fakat bu daha önce doğrulanmamış olan söylentilere dayanıyor. Serinin 5,4 inçlik ve 6,1 inçlik iki farklı boyutu olacağı açıklama edilmişti ama insanların da daha büyük 6,1 ve 6,7  inçlik modellere yönelebileceği ortaya çıkmıştı.

Apple yeni telefonlarını sır gibi saklıyor:

iphone 12 concept

Yeni Apple zeki telefonların bu yılın güz döneminde tanıtılması bekleniyor. Firmanın geçmişte yaptığı tanıtımlar da bu döneme eşit geliyordu. Koronavirüs salgını nedeniyle böylece çok faaliyet ertelenmiş ve öyle fazla firmanın miktar zincirinde aksamalar yaşanmıştı.

Apple ’ın bu cins bir sorun yaşaması şimdi pek muhtemel gözükmese de demin belirli bir şey bildirmek şiddet. Yeni iPhone 12 ’lerin söylentilerinden ortaya meydana çıkan videoyu altında yer alan bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

Microsoft'tan Xbox Oyunları İçin Black Friday İndirimi Başladı: İşte İndirime Giren Oyunlar

Microsoft’tan Xbox Oyunları İçin Black Friday İndirimi Başladı: İşte İndirime Giren Oyunlar

Microsoft, Xbox kullanıcıları için Black Friday indirim kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında birçok oyun indirime girerken …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir