Anasayfa / Genel / iPhone 12 Pro ’nun Yeni Rengini Belirten Konsept Tasarım (Video)

iPhone 12 Pro ’nun Yeni Rengini Belirten Konsept Tasarım (Video)

Teknoloji devi Apple, piyasaya sunduğu yeni ürünler değin hemen şimdi tasarım aşamasını devam ettirdiği cihazlarla da çok konuşulmayı başarıyor. Her sene güz aylarında tanıttığı iPhone modelleriyle bilinen şirketin yolda olan yeni akıllı aygıt serisi, markanın hayranları tarafından dört gözle bekleniyor. Yaklaşık Olarak her yeni günde serinin yeni bir konsept tasarımı ortaya çıkıyor.

Tasarımla birlikte iPhone 12 Pro modelini konu bölge bir bahis ortaya atıldı ve cihazın Navy Blue rengiyle tanıtılarak bu yeni rengin Apple ’ın daha önce cihazlarında kullandığı Midnight Green renginin yerini alacağı söylendi. Cihazın bu rengini içeren konsept tasarım görüntüleri yayınlandı ve tasarım, hayranlar tarafından öyle fazla olumlu açıklama almayı başardı. Hatırlayanlar mutlaka olacaktır, laciverte yakın bir renk olan bu yeni renge dair söylentiler yeni yok, daha önce de dağıtılmış kaynaklardan bilgiler gelmiş ve üstüne konuşulmuştu.

Apple, ser verip giz vermiyor:

yine de öbür ve markaya eşsiz bir renk olarak kabul edilen ve çok sevilen Midnight Green renginin yerini alacağı söylenen Navy Blue için bir takım hayranlar kızgınlığını gizlemedi ve bazı kişiler, böyle bir şeyin gerçekleşmesinin Apple için utanç verici olacağını dile getirdi. Konsept tasarım için bundan başka video düzenlendi, siz de dilerseniz videoyu yukarıdan izleyebilirsiniz. YouTuber ConcepsiPhone aracılığıyla gelen ve Mauro Battino tarafından oluşturulan videonun demin çok yeni olduğunu söyleyebiliriz.

Geniş renk seçeneğinin yanına mucizevi hız için geliştirilen A14 Bionic, 5G desteği, geliştirilmiş FaceID ile geleceği söylenen telefon sabırsızlıkla bekleniyor. Apple cephesinden kuşkusuz konuyla ilgili bir bilgi gelmiş yok. Sanıyoruz en dürüst bilgiyi eylül ayı civarında yapılacak lansman etkinliğiyle öğrenebileceğiz. O güne dek yeni cihazlarla ilgili gelen yeni veri ve haberleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Hakkında admin

Check Also

PlayStation 5, Her Kupanın Kilidi Açıldığında Sesinizi Kaydediyor

PlayStation 5, Her Kupanın Kilidi Açıldığında Sesinizi Kaydediyor

Japonya merkezli teknoloji devi Sony, yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5’i geçtiğimiz günlerde tüm dünyada …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir