Anasayfa / Genel / iPhone 12 ’nin Resmi Olmayan Fiyatları Ortaya Çıktı: 4G ’li Ucuz Versiyonlar mı Geliyor?

iPhone 12 ’nin Resmi Olmayan Fiyatları Ortaya Çıktı: 4G ’li Ucuz Versiyonlar mı Geliyor?

Apple ’ın önümüzdeki aylarda tanıtılacak yeni iPhone 12 serisinin fiyatı hakkında kayda değer bir bahis ortaya atıldı. Omegaleaks göre ortaya çıkarılan bir sızıntıya tarafından iPhone 12 ’nin 5,4 inçlik versiyonu 549 dolardan satışa sunulacak. Ayrıca iPhone 12 Max isminde 6,1 inçlik bir telefonun daha 699 dolardan satışa sunulacağı iddia edildi. Sızıntıya kadar bu fiyatlara sahip telefonların her ikisi de 4G desteğine sahip olacak.

5G versiyonlar daha pahalı olacak

4G telefonlar dıştan 5G versiyonlu iPhone 12 ve iPhone 12 Max ’in fiyatlarını da açıklayan Omegaleaks isimli Twitter kullanıcısı, 5,4 inçlik iPhone 12 ’nin 5G versiyonunun 649 dolar, 6,1 inçlik iPhone 12 Max ’in 5G sürümünün ise 749 dolardan satışa sunulacağını bildirdi.

Fiilen daha uygun fiyatlı iPhone ’ların satışa sunulacağı bir süredir konuşuluyor. Daha önce bir tahlilci, iPhone 12 ’nin 5,4 inç ekrana sahip versiyonunun daha ucuz bir versiyonu olabileceğini söylemişti. 5G hariç diğer bütün özelliklerinin benzer olması beklenen bu ucuz telefonların çıkıp çıkmayacağı ise şu an için bilinmiyor. 

Daha önce Jon Prosser göre paylaşılan sızıntıya göre iPhone 12 ’nin 5G standardıyla 999 dolardan satışa sunulacağı duyumunu almıştık. Ayrıca iPhone 12 Pro Max ’in de 5G desteğiyle 1.099 dolardan satışa sunulacağı biliniyor. Bu iki Pro modelinin 4G sürümlerine sahip olacağıyla ilgili herhangi bir akıntı henüz değil. 

Apple 4G telefon çıkarabilir mi?

Apple ’ın son yıllarda daha uygun fiyatlı iPhone modelleri çıkardığına şahit olmuştuk. Her gelirden insana ulaşmak isteyen şirketin 4G desteğiyle iPhone 12 ’ler çıkarması son derece mantıklı görünüyor. Yeni iPhone 12 ’ler hakkında bilgiler geldikçe sizleri farkında edeceğiz.

Hakkında admin

Check Also

ABD'dekine Benzer Bir Monolit, Bu Sefer Romanya'da Ortaya Çıktı

ABD’dekine Benzer Bir Monolit, Bu Sefer Romanya’da Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz hafta sizlere aktardığımız biz haberimizde, ABD’nin Utah eyaletindeki çorak bir arazide monolit bulunduğundan bahsetmiştik. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir