Anasayfa / Genel / iOS 14’ün Tanıtılacağı Apple WWDC 2020 Bugün Başlayacak: Nasıl İzlenir?

iOS 14’ün Tanıtılacağı Apple WWDC 2020 Bugün Başlayacak: Nasıl İzlenir?

Apple, bu akşam saat 20:00’de sektörün en popüler etkinliklerinden bir tanesini başlatacak ve Apple Dünya Geliştiriciler Konferansı (WWDC)​ 2020, Apple’ın yeni ürünleriyle ilgili ayrıntılı data sahibi olmamızı sağlayacak. Üstelik WWDC 2020, bu sene başta adamakıllı çevrimiçi olarak düzenlenecek.

Apple’ın WWDC 2020 etkinliği 26 Haziran’a değin devam edecek ve şirket, bu etkinlik kapsamında iOS 14 ve iPadOS 14 gibi heyecanla beklenen yeni işletim sistemlerini de tanıtacak. Apple’ın yapacağı talimatlar, milyonlarca iPhone ve iPad kullanıcısını yakından ilgilendirirken, önümüzdeki aylarda kullanıma sunulacak işletim sisteminin neler vadedeceğini gün yüzüne çıkaracak.

Apple WWDC 2020  nereden izlenir?

Apple

Tüketicilerin çok uzun bir süredir heyecanla bekledikleri etkinlik, hemencecik her tüketiciye ulaşabilmek için bambaşka kanallar yoluyla izlenebilecek. Aşağıdaki bağlantılar aracılığı ile Apple’ın bu yılki geliştirici konferansını istediğiniz kanal aracılığı ile takip edebilirsiniz.

Apple’ın geliştirici internet sitesi için buraya, Apple’ın resmi YouTube kanalı için buraya, Apple’ın devlete ait internet sitesi için buraya tıklayabilirsiniz.

Hem Apple TV’deki “Apple Events” bölümünden de etkinliği peşine düşüp takip edebilirsiniz.

Apple

Apple, WWDC 2020’de hangi ürünlerini tanıtacak?

Apple’ın bu yılki geliştirici etkinliğinde görmeyi beklediğimiz ilk şey, elbette ama iOS 14. iPhone kullanıcılarının bildiği üzere iOS 13, her güncellemede biri gidip biri gelen sorunlar nedeniyle tüketicileri bezdirmişti. iOS 14’te aynı sorunların olup olmayacağını anlayışlı olmak muhtemel yok fakat iOS 14’ün sunacağı yeni özellikler, fazlasıyla merak ediliyor ve faaliyet, bütün bu özellikleri gün yüzüne çıkaracak.

WWDC 2020 zarfında iPadOS 14, yeni watchOS, yeni tvOS ve yeni macOS da duyurulacak. Keza Apple, bu faaliyet dahilinde bunların dıştan da sektörü etkileyecek açıklamalarda bulunacak. Eğer sizler de Apple’ın WWDC etkinliğinin programı ile ilgili detaylı veri sahibi olmak ve planlarınızı buna göre ayarlamak isterseniz, sizleri burada yer alan haberimize bekliyoruz.

Hakkında admin

Check Also

Google, 2020 Yılının En İyi Mobil Oyun ve Uygulamalarını Duyurdu

Google, 2020 Yılının En İyi Mobil Oyun ve Uygulamalarını Duyurdu

Android işletim sisteminin resmi uygulama mağazası olan Google Play Store, 2020’nin en iyi mobile oyunlarını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir