Anasayfa / Genel / Intel ’in Oyun Performansını Arttıran “27.20.100.8280” Grafik Güncellemesi Yayınlandı

Intel ’in Oyun Performansını Arttıran “27.20.100.8280” Grafik Güncellemesi Yayınlandı

İşlemci pazarında AMD ile önemli bir rekabet içerisinde olan Intel, daha ufak boyutlu olan rakipleriyle grafik kartları alanında da aleyhinde karşıya gelmiş durumda. AMD ’nin APU ’larına karşılık Intel ’in de iGPU adı bahşedilen entegre grafik işlemcileri bulunuyor. 

Bu grafik birimlerinin kapasiteleri natürel ki bu iş için özel yapılmış olan amiral gemisi kartlar dek iyi değil. gerçi bu grafik işlemcileri böylece çok oyun meraklısının ihtiyaçlarını karşılamak için yeterli olabiliyor.

Intel ’den Sınırsız iGPU

intel

Intel ’in yeni DCH sürücüleri, herkese açık şekilde yayınlanan sürücüler arasında üretici kısıtlaması olmayan birincil sürüm olarak göze çarpıyor. Oyunları çok da rekabetçi olarak oynamayanların veya iyi bir ekran kartına bütçe ayıramayanların kullandığı bu alternatiflere bir takım oyunlar için de takviye eklendi. 

27.20.100.8280 adıyla yayınlanan yeni şoför, entegre garfik birimlerini kullanan oyuncuları sevindirecek özelliklere sahip. genellikle performans optimizasyonu sunan sürücü, bilhassa Minecraft Dungeons, Darksiders Genesis, Warcraft III: Reforged ’in 10. cins Intel Core cihazlardaki optimizasyonunu da ilerletti. 

Yeni güncelleme ile birlikte hem bir takım sorunlar da ortadan kaldırıldı. Halo 2: Anniversary, Doom Eternal gibi o kadar fazla oyunda yaşanan sıkıntılar ise yeni güncelleme ile birlikte giderilmiş oldu. Yapılan tüm şansın dönmesi Intel kadar yayınlandı.

Intel sürücüleri nasıl kurulur?

intel

Intel sürücülerini belirlemek için kullanabileceğiniz ayrı yollar bulunuyor olsa da bunlardan en kolayı, firmanın yayınladığı aracısız olarak montaj karşılayan tatbik dosyalarını uygulamak olarak gözüküyor. Otomatik kurulumu gerçekleştirmek için dosyayı indirip çalıştırmanız ve sonradan da “next/ileri” demeniz yeterli oluyor. 

Sürücünün elle indirme formatı olarak indirilmesinde ise işlem daha öbür olarak işliyor. Intel bu dosyanın geliştiriciler ve IT profesyonelleri için olduğunu belirtiyor. Yeni grafik işlemci sürücüleri şimdi indirilebiliyor.

Hakkında admin

Check Also

iPhone 12'nin Kamerası, Üçüncü Taraf Tamirciler Tarafından Değiştirilemeyecek

iPhone 12’nin Kamerası, Üçüncü Taraf Tamirciler Tarafından Değiştirilemeyecek

iPhone cihazların tamirinin nispeten daha zor olduğunu belki duymuşsunuzdur. Görünüşe göre iPhone 12 için de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir