Anasayfa / Genel / Hublot, ‘Big Bang e’ Adındaki Yeni Zeki Saatinin Fotoğrafını Paylaştı

Hublot, ‘Big Bang e’ Adındaki Yeni Zeki Saatinin Fotoğrafını Paylaştı

Giyilebilir teknolojinin geliştiği son dönemde zeki saatler, kullanım kolaylığı doğruca çoğu kullanıcıya hitap ediyor. Micheal KorsDiesel gibi giyim ve lüks saat üreten markalarla birlikte Hublot da bu akıma dâhil olmuş durumda.  

Hublot ’un, yakında resmen tanıtmaya hazırlandığı ‘Big Bang e ’nin bazı görselleri ortaya çıktı ve bugün FCC ’de de görülen saatin görüntüleri, markanın resmi internet sitesinde paylaşıldı. Pahalı saatleriyle tanıdık Hublot’un zeki saat tasarımında da gösterişli olabileceğini ekleyelim. 

Hublot, bugün yeni akıllı saatinin fotoğrafını paylaştı:

hublot

Lüks ve fiyatı yüksek aksesuarlarıyla insanların kafasında yer etmiş markanın, yeni çıkaracağı akıllı saat modeliyle piyasada ne gibi galibiyet elde edeceği hakkında yorum yapmak için demin çok erken. Rakipleri Apple WatchSamsung Galaxy Watch ve Huawei Watch GT2 gibi ürünlerin oturmuş tasarım ve stabil performanslarıyla yarışa sokmak isteyen marka, yeni zeki saatini yakın zamanda resmi olarak duyurmayı hedefliyor. 

Saatin işletim sistemi olarak Wear OS ile mi birlikte geleceği hâlâ bilinmiyor ama son zamanlarda üretilen çoğu üstteki düzey zeki saat gibi işletim sistemi tercihinin bu yönde olacağını varsayım ediyoruz. Şu hemen olan paylaşılan bilgilere kadar saatin süratli numarası ‘HB440 1’ olacak ve saat, Wi-Fi, Bluetooth, NFC destekleriyle birlikte gelecek. Hublot yakında tanıtacağı yeni saatini, 2018 yılında sınırlı sayıda ürettiği Dünya Kupası özel sürümü gibi olacağını belirtti.

Tabii Dünya Kupası için özel tasarlanan o saatin fiyatının 5.200 dolar olduğunu ekleyelim. Hublot ’un, Big Bang adı aşağıda ürettiği saatlerin İsveç saatçiliğinin maddi örnekleri olarak sunduğunu da hatırlatalım. Unutmamamız gereken öteki bir konuysa Hublot ’un, geçmişte Wear OS zeki saat yapan TAG Heuer ve Lous Vuitton ’la kardeş şirketler olduğu. Bu bağlamda gelecek olan yeni zeki saatin Wear OS ile gelmesi fazla mümkün gözüküyor. 

Hakkında admin

Check Also

Sosyal Medyadaki ‘Trendyol’dan Kart Bilgileri Çalındı’ İddialarına Trendyol’dan Cevap

Sosyal Medyadaki ‘Trendyol’dan Kart Bilgileri Çalındı’ İddialarına Trendyol’dan Cevap

Ülkemizdeki sosyal medya kullanıcıları, birkaç saattir Trendyol ile ilgili bir meseleyi konuşuyorlar. İddialara göre Trendyol, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir