Anasayfa / Genel / Huawei’den ‘Enjoy 20 Pro’nun Çıkış Tarihini Gösteren Tanıtım Videosu

Huawei’den ‘Enjoy 20 Pro’nun Çıkış Tarihini Gösteren Tanıtım Videosu

Huawei, uygun fiyatıyla popüler ülkü gelen Enjoy serisinin en yeni üyesi olacak Enjoy 20 Pro için bir tanıtım videosu yayınladı. Video, cihazın tasarımı ve bazı özelliklerini gün yüzüne çıkarırken ne zaman tanıtılacağını da ortaya koyuyor.

Huawei tarafından paylaşılan tanıtım videosuna tarafından Enjoy 20 Pro, 5G desteğine sahip olacak. Ayrıca zeki telefon, çentikli bir ön kamera ve telefonun emrindeki tarafına yerleştirilmiş bir parmak izi okuyucu ile birlikte gelecek. Huawei, tüm bunlara ilave olarak bir süredir görmeyi unuttuğumuz 3.5 mm’lik kulaklık girişini de Enjoy 20 Pro’ya entegre etmiş.

Karşınızda Huawei Enjoy 20 Pro

Huawei Enjoy 20 Pro

Huawei’nin Enjoy 20 Pro için paylaşmış olduğu tanıtım videosu, telefonun üçlü kamera kurulumuna sahip olacağını gösteriyor. Bu kamera donanımının özellikleri açıklanmamış olsa da beklentiler bu kurulumun; 48 MP + 8 MP + 2 MP şeklinde olacağı yönünde. Telefonun ön kamerasının ise 16 MP çözünürlük sunacağı iddia ediliyor.

Huawei Enjoy 20 Pro

Bugüne dek ortaya atılan iddialara kadar Huawei Enjoy 20 Pro, 90 Hz tazeleme oranı sunan bir LCD ekranla birlikte gelecek. Ayrıca bu zeki telefonun MediaTek Dimensity 800 işlemciden kuvvet alacağı ve 22.5 watt çabuk yük desteği sunan 4.000 mAh’lık batarya ile geleceği konuşuluyor. Peki bu telefon ne zaman tüketicilerle buluşacak? Huawei, paylaştığı tanıtım videosunda bu sorunun cevabını da veriyor.

Huawei Enjoy 20 Pro, 19 Haziran’da duyurulacak

Huawei’nin Enjoy 20 Pro için yayınladığı tanıtım videosuna tarafından yeni telefon, 19 Haziran‘da düzenlenecek bir etkinlikle duyurulacak. Huawei, yaklaşmakta olan yeni zeki telefonun fiyatı ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadı ancak beklentiler, Enjoy serisindeki diğer telefonlarda olduğu gibi bu telefonda da uygun bir fiyat istek edileceği yönünde. Son olarak, bu zeki telefonun da Google Servisleri’nden mahrum olacağını belirtelim ve sizleri, Huawei’nin tanıtım videosuyla baş başa bırakalım.

Huawei Enjoy 20 Pro tanıtım videosu

Hakkında admin

Check Also

Steam Sonbahar İndirimi Başladı: Sağlam İndirime Giren 10 Oyun

Steam Sonbahar İndirimi Başladı: Sağlam İndirime Giren 10 Oyun

Steam’in her sene düzenli olarak yaptığı indirimler, ülkemiz dahil tüm dünyada ilgiyle takip ediliyor. PC …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir