Anasayfa / Genel / Huawei, Koronavirüse Rağmen Dünyadaki En Büyük Mağazasını Açtı

Huawei, Koronavirüse Rağmen Dünyadaki En Büyük Mağazasını Açtı

Dünyanın en büyük telekomünikasyon ağı ekipmanı üreticisi olmasının yanında, küresel zeki telefon pazarının en büyük oyuncularından olan Çin merkezli teknoloji devi Huawei, koronavirüs sebebiyle öyle çok mağazasını geçici olarak kapatan rakiplerine karşısında 5.000 metrekarelik dünyadaki en büyük mağazasının açılışını gerçekleştirdi.

Çin’in Şangay kentindeki Nanjing East bölgesine yapı edilen mağaza, Huawei’in dünyadaki en büyük amiral gemisi mağazası olarak nitelendiriliyor. Eksiksiz bir mahsul yelpazesine sahip olan mağaza, ziyaretçilere etkileyici bir tüketici deneyimi vadediyor.

huawei

Mimari açıdan son derece estetik duran üç katlı yapı, yaklaşık 5.000 metrekarelik bir alan kaplıyor. Zeki telefonlar, tabletler, bilgisayarlar, akıllı saatler ve diğer kategorilerde 500’den pozitif ürüne konut sahipliği yapan mağaza, 10 dilde yardım sağlayabilecek 200’den fazla herif danışmanı barındırıyor.

Mağazanın birinci katında, kullanıcıların ürünleri ellerine alarak keşfetmelerini sağlayan 23 mahsul deneyim tablosu ve 12 vitrinden oluşan ürün deneyim bölgeleri yer alıyor. İkinci kat, Huawei’in zeki hayat ürünlerini sergiliyor. Beş büyük bölgeden oluşan bu kat, her türden zeki ürün ile akıllı konut ekosistemini simüle ediyor. 

Dev mağaza 500’den pozitif ürüne konut sahipliği yapıyor

deneyim mağazası

Çinli teknoloji devi, görkemli mağazası ile müşterilerini bütün anlamıyla Huawei dünyasına ziyafet ediyor. Öteki mağazalarda olduğu gibi, ziyaretçilerin yeni ürünleri test etmelerini, uzmanlarla konuşmalarını ve cihazlarda kullanılan en reformcu teknolojik çözümlerin nasıl çalıştığını deneyimlerini sağlayan Huawei, aynı zamanda o kadar çok özel faaliyet ve ürün sunumları gerçekleştirmeyi amaçlıyor.

Mayıs 2019 ’da ABD hükümeti göre ticari kara listeye eklenerek, Amerikan menşeli firmalarla iş yapması engellenen Huawei, buna rağmen geçtiğimiz sene, bir önceki yıla tarafından daha artı gelir elde etmeyi başarmıştı. Yüzde 18 ’lik bir artışla 122 milyar dolar kazanç belirten Shenzhen merkezli teknoloji devi, 2019 yılında 240 milyon adet aygıt satışı yapmıştı. 

Hakkında admin

Check Also

'Dışkı Nakli' Yaşlanmanın Önüne Geçen Bir İlaç Olabilir

‘Dışkı Nakli’ Yaşlanmanın Önüne Geçen Bir İlaç Olabilir

Farklı üniversitelerde çalışmalarını sürdüren bir grup bilim insanı, yaşlanmayla ilgili oldukça ilginç bir çalışma yaptılar. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir