Anasayfa / Genel / Huami, Apple Watch Tasarımını Uygun Fiyatla Sunduğu Zeki Saati Amazfit BIP S’yi Duyurdu

Huami, Apple Watch Tasarımını Uygun Fiyatla Sunduğu Zeki Saati Amazfit BIP S’yi Duyurdu

Zeki telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte giyilebilir teknolojik ürünler, büyük bir yük kazanır ışık halkası geldi. Yerinde fiyatlı giyilebilir teknolojik ürünler konusunda popüler bir marka olan Huami de şu anda, yeni zeki saati “Amazfit BIP S“yi resmen duyurdu.

Huami’nin Amazfit BIP S modeli, görsel olarak yaklaşık olarak Apple Watch kopyası. Fakat şirket, bu kopya tasarıma eklediği teknolojik özelliklerle ve zeki saatine biçtiği fiyatla dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor. Dilerseniz lafı hiç uzatmadan Huami Amazfit BIP S’nin tasarımına, teknik özelliklerine ve bu zeki saatin fiyatının ne dek olacağına yakından bakalım.

Karşınızda Apple Watch benzerliğiyle dikkat çeken Huami Amazfit BIP S

Huami Amazfit BIP S

Huami’nin Amazfit BIP S modeli, 1.28 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip. Saat, ekranında fazlasıyla canlı ve aydınlık renkler vadediyor ve güneş ışığı altında bile net bir görüş imkanı sağlıyor. Keza şirket, yeni zeki saatine kişisel sağlık durumu verilerinin kaydedilip, bunlar hakkında ayrıntı veren “Huami-PAI” desteğini de entegre etmiş durumda.

Huami’nin yeni zeki saatinde 5 ATM‘ye kadar su direnci var. Bu sayede tüketiciler, bu akıllı saati su içerisinde de diledikleri gibi kullanabilecekler. Keza akıllı saatin sunduğu Bluetooth desteği, telefonu başlamak zorunda kalmadan müzik kontrolünün yapılmasını da sağlıyor. Amazfit BIP S, sahip olduğu dahili GPS ve GLONASS özelliği ile de kullanıcılara özgün bir navigasyon desteği sunuyor.

Huami

Amazfit BIP S’nin sahip olduğu önemli özelliklerden bir tanesi de gelişmiş aktivite takibi. Kullanıcılar, zeki saatteki yürüyüş, koşma, yüzme ve bisiklet sürme gibi 10 aktiviteden dilediklerini seçerek, yaptıkları bu aktivite ile ilgili detaylı verilere ulaşabiliyorlar. Ayrıca şirket, iyice kendi üretimi olan yüksek hassasiyetli kalp atış hızı ölçme sensörünü de zeki saatine eklemiş durumda.

Amazfit BIP S, yerinde fiyatına rağmen sunduğu teknolojik özelliklerinin yanı sıra, başvuru formu imkanı ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Böylece fakat Huami yetkilileri, yeni zeki saatlerinin 200 mAh bataryasının olduğunu söylüyorlar. Bu batarya, tipik günlük kullanımda 15, sadece aktivite izleme için kullanıldığında 80 gün, sadece GPS kullanımında ise 22 saat başvuru imkanı vadediyor. Akıllı saatin bekleme süresi ise 40 gün olarak karşımıza çıkıyor.

Huami Amazfit BIP S teknik özellikleri

Ekran: 1.28 inç, Corning Gorilla Glass 3 koruma ve özelleştirilebilen dokunmatik yapı Bağlantı Desteği: Bluetooth 4.2 LE (Android ve iOS uyumlu) Konum: GPS + GLONASS Su Direnci: 5 ATM Aktivite Takibi: 10 ayrı aktivite için, PAI kişisel sağlık durumu verisi asistanı Batarya: 200 mAh – 40 güne dek başvuru imkanı Boyutlar: 42 mm x 35.3 mm x 11.4 mm Önem: 31 gram

Huami Amazfit BIP S fiyatı

Şirket yetkilileri tarafından yapılan açıklamalara tarafından Amazfit BIP S; siyah, mavi, pembe ve beyaz renklerde satın alınabilecek. Bu akıllı saate sahip almak isteyen tüketicilerin ise 65 dolar (yaklaşık 435 TL + vergiler) ödeme yapmaları gerekiyor.

Hakkında admin

Check Also

Türkiye'de Gönüllü Olacak 550 Kişiye Koronavirüs Aşısı Uygulanacak

Türkiye’de Gönüllü Olacak 550 Kişiye Koronavirüs Aşısı Uygulanacak

2020 yılının bir numaralı gündem maddesi olan koronavirüs salgını, olağan hayatımızı tümüyle değiştirdi. Uzmanlar, bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir