Anasayfa / Genel / Horizon Forbidden West ’ten PS5 ile Çekilmiş İki Yeni Ekran Görüntüsü Geldi

Horizon Forbidden West ’ten PS5 ile Çekilmiş İki Yeni Ekran Görüntüsü Geldi

PlayStation 5 tanıtım etkinliğinde, Sony ’nin yeni nesil konsolunda oynayabileceğimiz oyunları da fazla kısa da olsa görme fırsatı bulmuştuk. Etkinlikte açıklanan oyunlardan biri de Horizon: Forbidden West adlı oyundu.

İlk oyunun sonunda bir noktada gideceğimizden belli olduğumuz yeni bölge, kendi oyunuyla birlikte PS5 ’e gelecek. O zamana dek hayranların ilgisini canlı yakalamak isteyen yapımcı Guerilla Games, iki yeni ekran görüntüsü paylaştı. 

Manzaranın tadını çıkarın:

horizon forbidden west

“İki yeni ekran görüntüsüyle gözlerinize misafir etme çekin! Bu mekânları Horizon Forbidden West ’te keşfedin”

Horizon zaten grafiklerinin kalitesi ve sunduğu dünyanın güzelliğiyle tanıdık bir oyundu. PlayStation 5 ’in sahip olacağı ışın izleme teknolojisi gibi gelişmiş özelliklerin sağladığı imkânlar, Guerilla Games ’e mükemmel manzaralar oluşturma şansı vermiş.

Oyunun yapımcısı olan Guerilla Games, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda yeni ekran görüntülerini de gösterdi. Görsellerin her ikisinin de farklı tonlarda olması, oyunun içerik zenginliğini de gösteriyor. 

Yeni keşfiler:

horizon forbidden west

Sony daha önce oyunun ‘dev fırtınalar tarafından hırpalanmış uzak topraklarda’ geçeceğini ifade etmişti. Oyuncular bu oyunda plajlardan çöllere ve dağlara kadar fazla ayrı bölgelere seyahat yapacağımızı söylüyor. Bir nevi Amerika ’yı yeniden keşfeden öncüler olacağız. 

Oyunun en başından beri PlayStation 5 ’e çıkması bekleniyordu. Böylece oyun içi görüntülerde ve oyunun genel yapısında yeni konsolun sağladığı avantajları göstermek muhtemel olacaktı. Yapımcılara kadar oyunda herhangi bir umma ekranı olmayacak, hatta bu şart süratli gezi özelliğini kullandığımızda bile değişmeyecek.

horizon forbidden west

Horizon Forbidden West bununla beraber PlayStation 5 ile eş zamanlı çıkmayacak olan oyunlardan biri. Gelecek yıl piyasaya sürülecek olan yapımın bütün çıkış tarihi henüz bilinmiyor. öte taraftan ilk oyunun gördüğü ilgi ve yeni yayınlanan görseller bu yapımın büyük galibiyet yakalayabileceğini gösteriyor.

Hakkında admin

Check Also

Opera Mini, Android’de 500 Milyon İndirmeyi Aştı

Opera Mini, Android’de 500 Milyon İndirmeyi Aştı

Android işletim sistemi oldukça uzun zamandır kullanımda ve ondan öncesine kadar giden çok fazla uygulama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir