Anasayfa / Genel / Honor Play 4e’nin Tasarımı ve Bazı Özelliklerini Sergileyen Tanıtım Posteri

Honor Play 4e’nin Tasarımı ve Bazı Özelliklerini Sergileyen Tanıtım Posteri

Çinli teknoloji şirketi Huawei’nin daha alçak markası olarak ticari yaşamını sürdüren Honor, nisan ayında Play 4T, Play 4T Pro, Play 4 ve Play 4 Pro isimli yeni akıllı telefonlarını duyurdu. Kısa süre önce ortaya meydana çıkan bir duvar ilanı ise Honor’ın bu modellerle yetinmeyeceğini ve kısa bir süre daha sonra Play 4e isimli bir telefon daha duyuracağını gözler önüne seriyor.

Çin’in sosyal medyası Weibo‘da sızdırılan bir duvar ilanı, Honor hayranlarının hemencecik dikkatini çekti. Çünkü bu posterde Honor’un yeni telefonu Play 4e’nin tasarımı ve bazı teknik özellikleri yer alıyordu.

Honor Play 4e tanıtım posteri

Honor Play 4e

Yukarıdaki postere göre Honor Play 4e’nin genel görünümü, geçtiğimiz sene tanıştığımız Honor Play 3’e epeyce benzeyecek. Hem bu zeki telefonun dörtlü kamera kurulumuna sahip olacağını ve ekranında küçük bir deliğin olacağını da görüyoruz. Afiş, telefonun 13 MP arkadaki kamera detayını sunsa da veriler fazlasıyla eksik ve ön kameranın da kaç MP olduğu bilinmiyor.

Honor

Edinilen bilgilere kadar Honor Play 4e, 6.39 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olacak. Hem bu akıllı telefonda 4.000 mAh kapasiteli bir pil olacağını da görüyoruz. Şirket, yeni akıllı telefonunda Kirin 710A işlemcisini kullanmayı seçim ederken, depolama konusunda ise 128 GB kapasite detayı dikkatlerden kaçmıyor. 4 GB RAM bulunacak olan telefonun bambaşka varyantlarının olup olmayacağı şu lahza için belirsizliğini koruyor.

Honor Play 4e’nin sızdırılan posterinde, telefonla ilgili başka bir özelliği göremiyoruz. Bu akıllı telefonun ekran çözünürlüğü, parmak izi tarayıcının olup olmadığı ve hızlı çok miktar desteği gibi konular hala detaylandırılmadı. Hem bu akıllı telefonun çıkış tarihi de şu lahza için bilinmiyor. Şirket, 2 Temmuz‘da düzenleyeceği bir etkinlikte X10 Max 5G’yi duyuracak. Şayet bu etkinlik, Play 4e’nin duyurusuna da sahne olabilir.

Hakkında admin

Check Also

Apple, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro'yu Türkiye'de Ön Siparişe Açtı (Kaç TL?)

Apple, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro’yu Türkiye’de Ön Siparişe Açtı (Kaç TL?)

Apple’ın geçtiğimiz günlerde Türkiye fiyatlarını açıkladığı iPhone 12 serisinden iki model ön siparişe açıldı. iPhone …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir