Anasayfa / Genel / Honor Play 4 Pro’nun Özelliklerinin Gizlendiği Bazı Fotoğraflar Paylaşıldı

Honor Play 4 Pro’nun Özelliklerinin Gizlendiği Bazı Fotoğraflar Paylaşıldı

Çinli akıllı telefon üreticisi Honor, yeni telefonu Play 4 Pro’yu tanıtmaya hazırlanıyor. Telefonun özelliklerinin büyük bir kısmı geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı fakat aygıt hemen şimdi resmi olarak tanıtılmamıştı. Honor, önümüzdeki günlerde oluşturacağı lansmanla telefonu resmi olarak tanıtacak. Bu lansmanın yalnızca Çin’i kapsadığını ve diğer ülkelerde cihazın ne vakit tanıtılacağının az önce açıklanmadığını da belirtelim.

Honor, Play serisinin başına Wei Xialong’u getirdi. Xialong, daha önce Honor Play 4T serisi piyasaya çıkmadan Weibo hesabından cihazla alakalı bilgiler yayınlamıştı. Xialong, benzer stratejiyi bu yeni cihazda da izleyerek Weibo üzerinden birkaç bilgiyi teknoloji tutkunlarıyla paylaştı. Xialong, bunu yaparken de bilgileri dobra dobra atamak yerine fotoğrafların içerisinde gizledi. 

Xialong’un paylaştığı, aygıt hakkında veri taşıyan fotoğraflar:

Honor Play 4 Pro fotoğraflar

Fotoğraflar bu özellikleri açık açık göstermiyor olsa da fotoğrafların 40 W hızlı sıkıntı desteğini, IR blaster’ı ve Kirin 990’ı temsilcilik ettiği anlaşıldı. Belirtilen bu özelliklerin daha önce ortaya çıkanlarla eşleşmesi, özellikleri doğrulamış oldu. Bu yeni telefonun, 2018 yılında piyasaya çıkan Kirin 970’li Honor Play’in yerini alması bekleniyor.

Play 4 Pro, bugünün erken saatlerinde Huawei’nin Çin’deki çevrimiçi satış mağazası olan Vmall’da da listelendi. Listelemede cihazın özellikleri belirtilmemiş olsa da devlete ait tanıtım görüntüleri paylaşıldı. Cihazın fiyatı, henüz resmen kayıtlı değil fakat 418 dolar (2.830 lira + vergiler) civarında olması bekleniyor.

Cihazın özelliklerinden dile getirmek gerekirse Honor Play 4 Pro’nun en acayip özelliklerden birinin çift kamera deliği bulunması olduğunu söyleyebiliriz. bununla birlikte cihazın daha önce Honor X10’da da kullanılan 40 MP Sony IMX600y RYYB asıl kamerasını kullanacağı da telefonun bildiğimiz özelliklerinden biri. 

Hakkında admin

Check Also

Sony, Kasım Ayı Ücretsiz PlayStation Plus Oyunlarını Açıkladı

Sony, Kasım Ayı Ücretsiz PlayStation Plus Oyunlarını Açıkladı

Sony, PlayStation Plus aboneliğine sahip olan kullanıcıların kasım ayında ücretsiz olarak erişebilecekleri oyunları açıkladı. Sony’nin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir