Anasayfa / Genel / HONOR 30 Lite 5G’nin Üçlü Arka Kamera Kurulumunu Gösteren Görsel

HONOR 30 Lite 5G’nin Üçlü Arka Kamera Kurulumunu Gösteren Görsel

HONOR modellerinin Huawei ’ninkilerle benzer tasarımları paylaştığını görmek epeyce yaygın bir koşul. HONOR 30 Lite 5G‘nin yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Yeni model, temmuz ayında Çin’de HONOR 30 Youth Edition ismiyle piyasaya sürülecek oysa global pazarda HONOR 30 Lite 5G olarak bilinecek.

HONOR 30 Lite 5G‘nin tasarımı yeni bir görselle ortaya çıktı ve bu görsel, bize arka yüze göz atma şansı sundu. Yeni modelle Huawei Enjoy Z 5G‘nin arkadaki tasarımı arasındaki benzerlik uyarı çekiyor. Ön tasarımı henüz bilinmez modelin bu konuda da Huawei Enjoy Z 5G ’ye benzeyeceği düşünülüyor.  

HONOR 30 Lite 5G’ye birincil görüş:

honor 30 lite 5G

Görselde, cihazın arkadaki panelinin sol üstteki köşesinde bulunan dikdörtgen bir modülün içinde bulunan üçlü kamera kurulumu görülebiliyor. Arkadaki panelin sol daha alçak köşesindeyse güneş ışınlarından esinlenilen bir desen mevcut. Son zamanlarda, modelin özellikleri de konuşulmaya başlanmıştı ve muhtemelen delinmiş kamera tasarıma sahip olabilecek 6,5 inçlik bir ekranın varlığından söz ediliyordu. HONOR 30 Lite 5G ’nin, 1080 x 2400 piksel Full HD+ çözünürlüğe, 20:9 en tepe oranına sahip olduğu ve 90 Hz onarım hızını desteklediği biliniyor.

Yeni modelin içerisinde MediaTek MT6873 SoC (Dimensity 800) bulunuyor. Şu belli başlı dek telefonun RAM ve depolama kapasitelerinden bahsedilen bir akış değil ancak cihazın 22,5 W süratli şarjı destekleyen 4.000 mAh bataryaya sahip olacağı biliniyor. Android 10 tabanlı olması beklenen telefonun, 16 MP ön kamerası olacak. Arkadaki kamera kurulumuysa 8 MP ve 2 MP sensörle desteklenen 48 MP’lik esas kameradan oluşacak.

HONOR, zeki telefonlarının yanı sıra ekosistem ürünleriyle de son dönemde manâlı başarılara imza atan bir marka. Firma, bilhassa akıllı telefonlarını giyilebilir teknoloji ve ekosistem ürünlerini de kullanıcılarla buluşturuyor. 

Hakkında admin

Check Also

Microsoft'tan Xbox Oyunları İçin Black Friday İndirimi Başladı: İşte İndirime Giren Oyunlar

Microsoft’tan Xbox Oyunları İçin Black Friday İndirimi Başladı: İşte İndirime Giren Oyunlar

Microsoft, Xbox kullanıcıları için Black Friday indirim kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında birçok oyun indirime girerken …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir