Anasayfa / Genel / Honest Trailers, Twister Filmini Konu Edindiği Yeni Videosunu Yayınladı

Honest Trailers, Twister Filmini Konu Edindiği Yeni Videosunu Yayınladı

Günümüzde sosyal medyanın hayatımızdaki rolü oldukça büyük. Bilhassa dünyayı etkisi altına bölge koronavirüs salgını sonrası tedbir amaçlı bahşedilen yaşama bir süreliğine de olsa evden devam etme kararının ardından sosyal ağ platformları, halk için dıştan açılan bir kapı görevi fark etti. YouTube da bu platformların başında gelenlerden biriydi.

Bilgilendirici videolar, diziler veya filmler gibi fazla değişik içeriğinin yanında YouTube, eğlenceli hatta ara sıra alaya varan içerikler üreten kanallarıyla da meşhur. Bunlardan bir tanesine olan Screen Junkies ’in sevilen alaycı serilerinden biri de Honest Trailers. Videolarının ulaştığı epeyce yüksek izlenme sayılarıyla tanıdık Honest Trailers serisine, değişik yapımları eleştirel dille işleyen bir video serisi aramak mümkün.

Twister filminden daha iyi bir içerik olamazdı:

Hızlı acilen de uğursuz olduğu söylenip dalga geçilen 2020 yılına gönderme yaparcasına 1996 yılında çekilen Twister (Fırtına) filmini konu edinmiş ve film için küçümseyen bir fragman hazırlamış. Serinin hayranları sinemalarda izleyecek daha iyi bir seçenekleri olmadığından, yayınlandığı sene fazla konuşulan filmin bütün da şu an Honest Trailers ’a konu olacak en iyi yapımlardan biri olduğunu düşünüyor. Filmin içinde geçen sahneler, hazırlanan videoda hoş bir dille eleştiriliyor.

Başrollerinde Helen Hunt ve Bill Paxton ’ın yer aldığı filmin yapımcıları arasında dünyaca ünlü yönetmen Steven Spielberg de bulunuyor. Film, yayınlandığı dönem aksiyon, serüven ve facia filmi türünde oldukça ses getirse de günümüz koşullarında alay edilecek çok pozitif sahne içeriyor gibi görünüyor. Honest Trailers ’ın Twister filmi konulu son derece eğlenceli videosunu yukarıdaki pencereden izleyebilir ve bizimle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Güldüren içeriklerine sürat kesmeden devam eden kanalın bundan daha sonra hangi yapımı gözüne kestireceğini hep birlikte göreceğiz.

Hakkında admin

Check Also

Sosyal Medyadaki ‘Trendyol’dan Kart Bilgileri Çalındı’ İddialarına Trendyol’dan Cevap

Sosyal Medyadaki ‘Trendyol’dan Kart Bilgileri Çalındı’ İddialarına Trendyol’dan Cevap

Ülkemizdeki sosyal medya kullanıcıları, birkaç saattir Trendyol ile ilgili bir meseleyi konuşuyorlar. İddialara göre Trendyol, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir