Anasayfa / Genel / Gucci, 11 Bin TL’lik Espor Temalı Saatini Duyurdu

Gucci, 11 Bin TL’lik Espor Temalı Saatini Duyurdu

İtalyan lüks moda markası Gucci, sınırlı sayıda ürettiği espor temalı saatini tanıttı. Fiyatıyla dudak uçuklatan saatin tasarımı, profesyonel League of Legends takımı Fnatic’ten ilham alıyor. Saatte Fnatic’in turuncu siyah renklerinin yanı sıra espor takımının logosu da yer alıyor.

Küresel espor organizasyonu Fnatic ile iş birliği içinde tasarlanan FNATIC x Gucci Limited Edition, şu anda sadece çevrimiçi olarak Gucci’nin internet sitesi üzerinden ön siparişle satılıyor. Gerçekte saat, dalgıçlara özel olarak tasarlanan bir model olan Gucci Dive’ın Fnatic versiyonu olarak karşımıza çıkıyor.

gucci fnatic saat

Siyah kauçuk kayışa ve paslanmaz çelik gövdeye sahip olan FNATIC x Gucci Limited Edition, kadranında ve çerçevesinde Fnatic logosunun turuncu rengini barındırıyor. Hem kadran üzerinde saat 6 konumunda Fnatic logosu da yer alıyor.

gucci fnatic saat

Saatin arkadaki tarafında da yine Fnatic ve Gucci logoları bulunuyor ve saatin 200 metreye (20 ATM) değin su geçirmediği belirtiliyor. Bilek boyu 5,9 inç ila 7,9 inç arasında ayarlanabilen saat iki sene milletlerarası garantiye sahip.

FNATIC x Gucci Limited Edition’dan yalnızca 100 adet üretildi ve Gucci’nin çevrimiçi mağazası üzerinden 1620 dolara ön sipariş verilebiliyor.

Fnatic temalı Gucci Dive’ın tanıtım videosu:

Hakkında admin

Check Also

Çin Polisi, 4,2 Milyar Dolar Değerinde Kripto Paraya El Koydu

Çin Polisi, 4,2 Milyar Dolar Değerinde Kripto Paraya El Koydu

Çin’de bugüne kadar 109 kişinin tutuklandığı PlusToken soruşturması geçtiğimiz gün Çinli yetkililerin büyük bir kararına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir