Anasayfa / Genel / GTA V 2021 ’de ‘Genişletilmiş ve Geliştirilmiş’ Olarak PlayStation 5 ’e Geliyor

GTA V 2021 ’de ‘Genişletilmiş ve Geliştirilmiş’ Olarak PlayStation 5 ’e Geliyor

Sony ’nin yeni oyun konsolu PlayStation 5 ’in yeni lansmanı uzun süredir bekleniyordu. Lansman beklentiye layık bir açılışla başladı. Seyircilerin karşısına başlangıçta Grand Theft Auto V oyunu çıktı.

Şu esas değin 130 milyondan artı satan oyun, Los Santos ’ta zaman geçirmeyi seven oyuncuların gözbebeği haline gelmişti. Oyunun 2021 yılının ikinci yarısında oyuncuların karşısına çıkacak.

Yeni konsola yenilenmiş GTA

gta v

GTA V, yeni konsolda pek çok yeni özellikle birlikte gelecek. Konsolun gelişmiş özelliklerinden faydalanacak olan GTA V, her zamankinden daha gelişmiş ve daha iyi tepkime verecek bir yapıya sahip olacak. 

GTA Online ’ın dünya üzerinde büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olduğu biliniyor. Bu versiyon PlayStation 5 ’te de var olmaya devam edecek. Ayrıca oyunun PlayStation 5 ’e özel versiyonu birincil 3 ay boyunca bedava olarak verilecek.

Grand Theft Auto V ’i PlayStation 4 ’te oynayan tüm PlayStation Plus üyeleri, bugünden itibaren oyun çıkana değin her ay ücretsiz 1 milyon dolar oyun içi para ile ödüllendirilecek. Bu meblağ her ay oyuncuların oyuna girişinden sonraki 72 saat içerisinde Maze Bank hesaplarına yatırılacak. 

Hakkında admin

Check Also

Çin, Sınır Ötesi Veri Akışında Yeni Süper Güç Haline Geldi

Çin, Sınır Ötesi Veri Akışında Yeni Süper Güç Haline Geldi

Bundan 19 yıl önce, 2001 yılında ABD, sınır ötesi veri akışlarında baskın ülke konumundaydı. O …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir