Anasayfa / Genel / Green Man Gaming, Ubisoft Oyunlarını Kapsayan Devasa Bir İndirim Kampanyası Başlattı

Green Man Gaming, Ubisoft Oyunlarını Kapsayan Devasa Bir İndirim Kampanyası Başlattı

Green Man Gaming, kendi sitesi üzerine Ubisoft oyunlarını büyük indirimlerle satmaya başladı. Bu indirime giren oyunlar içerisinde Assassin’s Creed, Far Cry ve Tom Clancy’s Rainbow Six gibi büyükçe hit olmuş oyun serilerinden oyunlar da bulunuyor. Yalnızca Ubisoft oyunlarıyla sınırlı kalmayan bu indirim kampanyasında Green Man Gaming, GTA V, Red Dead Redemption II ve Fallout 76 gibi oyunları da şu an kesilmiş olarak satıyor.

Green Man Gaming, GTA V’i %50’lik indirimle 84.50 liradan, Red Dead Redemption 2’yi %20’lik indirimle 239 liradan ve Fallout 76’yı %40’lık indirimle 107 liradan satışa sunuyor. Green Man Gaming’in Ubisoft İndirimi olarak farklı bir kısma ayırdığı Ubisoft oyunlarının Türkiye fiyatlarını gelin hep beraber inceleyelim.

Ubisoft İndirimi’nde en fazla tercih edilen oyunlar:

Far Cry 5: %75’lik indirim ile 67.25 TL.  Assassin’s Creed Odyssey: %67’lik indirim ile 167.97 TL.  Assassin’s Creed Origins Gold Edition: %80’lik indirim ile 59.80 TL. Anno 1800 Complete Edition: %45’lik indirim ile 246,95 TL. Watch Dogs 2 Gold Edition: %80’lik indirim ile 89.80 TL. For Honor Complete: %67’lik indirim ile 148.17 TL. Rainbow Six Siege Deluxe Edition: %67’lik indirim ile 44.45 TL. The Crew 2 Gold Edition: %75’lik indirim ile 114.75 TL.

Green Man Gaming’in Ubisoft İndirimi sayfasında en fazla satın alınanlar kısmında bu oyunlar yer alıyor. Keza bu oyunların yanı sıra, Ghost Recon Wildlands, Far Cry 4, The Division ve yeni meydana çıkan Assassin’s Creed III Remastered gibi oyunlarda büyük indirimler almış durumda. 50’den artı oyun bulunan Ubisoft İndirimi’nde yer alan bütün oyunları buradan inceleyebilirsiniz. Green Man Gaming’in bu büyük indirim kampanyasının sadece 18 Haziran tarihine kadar geçerli olacağını da söylemekte avantaj var.

Hakkında admin

Check Also

Huawei, HarmonyOS'un Aralıkta Akıllı Telefonlara Geleceğini Bir Kez Daha Onayladı

Huawei, HarmonyOS’un Aralıkta Akıllı Telefonlara Geleceğini Bir Kez Daha Onayladı

Çinli haber sitesi MyDrivers’a açıklamalarda bulunan Huawei Tüketici İş Grubu Yazılım Geliştirme Başkanı Wang Chenglu, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir