Anasayfa / Genel / Görüntülü Konuşmalarınızda Kullanabileceğiniz Parasite Temalı 5 Arka Plan Görseli

Görüntülü Konuşmalarınızda Kullanabileceğiniz Parasite Temalı 5 Arka Plan Görseli

Geçtiğimiz sene vizyona giren Bong Joon-ho ’nun son filmi Parasite, ayrıca çok büyük bir beğeni kazanmış keza de gişe tarafında yapımcısının yüzünü güldürmüştü. Geçtiğimiz yıl düzenlenen dünyaca meşhur Cannes Film Festivali ’nde Altın Palmiye ’yi şampiyon birincil Güney Kore filmi olan Parasite, Yüksekokul Ödülleri ’nde de dili İngilizce olmayan ve ödülü kazanmayı başaran birincil film olmuştu.

11 milyon dolarlık bütçesiyle dünya genelinde 266 milyon dolar kazanarak Güney Kore ’nin en fazla hasılat elde eden filmi olan Parasite, fakir bir Güney Koreli ailenin lüks malikânede yaşayan zengin bir ailenin yanında işe girmesiyle değişen kaderlerini ele alıyordu. Varlıklı ailenin güvenini kazandıktan sonradan malikânenin kontrolünü ele almaya başlayan ailenin bir sırrı ortaya çıkarması herkesin hayatını değiştiriyordu.

Parasite filminden arka plan olarak kullanabileceğiniz görseller:

parasite

Yokluk ve toplumsal sınıfları, kara komedi biçiminde ele alan film; dünyanın birçok noktasındaki hayranlarını kendi dünyasına bir adım daha yaklaştırıyor. Filmden alınan ve görüntülü konuşmalarda arkadaki plan olarak kullanılabilen görseller sosyal medyada paylaşıldı.

Parasite Japonya Twitter hesabından paylaşılan 5 görsel bulunuyor. Bu 5 görselin dört tanesine filmin de büyük bir kısmının geçtiği malikâneye aitken bir tanesine yoksul ailenin banyosuna ait. Bu görseli, görüntülü konuşmalarınızda dingin kavgacı bir konuşma takınmak için tercih edebilirsiniz.

Son olarak görsellerin ticari amaçla kullanılamayacağını da bir not olarak belirtelim. Görüntülü konuşmalarınızda kullanabileceğiniz bu arkadaki plan görsellerine aşağıdan göz atabilirsiniz. Görsellerin yüksek çözünürlüklü hâlini ise Parasite Japonya Twitter hesabından edinebilirsiniz.

parasite arka planparasiteparasiteparasite

Hakkında admin

Check Also

Alfa Romeo'nun 1950'lerde Tasarlanan 3 Konsept Otomobili Açık Artırmaya Çıkıyor

Alfa Romeo’nun 1950’lerde Tasarlanan 3 Konsept Otomobili Açık Artırmaya Çıkıyor

Satış için tasarlanmış ancak hiçbir zaman üretilmemiş pek çok konsept otomobil görüyoruz. Bu tür konsept …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir