Anasayfa / Genel / Google, Bir Sonraki Stadia Connect Etkinliğinin Yapılacağı Tarihi Açıkladı

Google, Bir Sonraki Stadia Connect Etkinliğinin Yapılacağı Tarihi Açıkladı

Google, Stadia’nın henüz tanıtılmadığı zamanlarda bile Stadia Connect etkinliklerini düzenliyordu. Nintendo Direct’i hatırlatan bu etkinlikler, oyuncuların platformdan ne bekleyeceğini anlamasına asistan oluyordu. Stadia lansmanından sonradan gerçekleştirilen Stadia Connect etkinlikleriyse Google’ın yakında platforma gelecek büyük oyun ve özellikleri kullanıcılarına sergilemesini sağlıyor.

Stadia kullanıcılarının heyecanla yeni özellik ve oyunları beklediği yeni Stadia Connect etkinliğinin önümüzdeki ay gerçekleşeceği duyuruldu. En son nisan ayında yapılan etkinlikte, özel oyunlara atılan birincil bakışın yanı sıra EA’in Google’ın bu platformu üzerindeki ilk oyunlarının duyurusu yapılmıştı. Google, faaliyet sırasında yaz aylarında bir diğer Stadia Connect etkinliğinin gerçekleşeceğini doğrulamıştı, şu anda de bu tarih kesinleşti.

Stadia Connect 14 Temmuz’da yapılacak:

google stadia connect duyurusu

Google, bir sonraki Stadia Connect etkinliğinin 14 Temmuz’da gerçekleşeceğini duyurdu. Ayrıca şirket, etkinliğin daha fazla ses getirmesini sağlamak nedeniyle Summer Game Fest ile meslek birliğinde bulunmaya karar verdi. Google faaliyet hakkında ‘bu yılın ilerleyen günlerinde yayınlanacak oyunlardan’ bahsederken Summer Game Fest kullanıcıların ‘sürpriz’ beklemesi gerektiğini söylüyor.

Summer Game Fest, Google’ın soru işareti bıraktığı bir diğer detaylar olan faaliyet saatini de belirterek Stadia Connect’in 20.00’da başlayacağını kullanıcılara aktarmış oldu. Summer Game Fest’in Twitter hesabından yaptığı açıklama şu şekilde: “Bir sonraki Stadia Connect etkinliği 14 Temmuz’da Summer Game Fest’in bir parçası olarak geliyor. Yılın ilerleyen zamanlarında gelecek bir takım oyunlara ve birkaç sürprize görmek için Google Stadia ekibine katılın.”

Etkinliğe daha yaklaşık 1 ay olmasına karşın birçok oyuncu nefeslerini tutmuş durumda. PlayStation 5’in tanıtımıyla birlikte oldukça canlanan oyun sektöründe Google’ın bir sonraki hamlesinin ne olacağı merak konusu. Etkinlikle ilgili yeni detaylar ortaya çıktığında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Hakkında admin

Check Also

PlayStation 5, Her Kupanın Kilidi Açıldığında Sesinizi Kaydediyor

PlayStation 5, Her Kupanın Kilidi Açıldığında Sesinizi Kaydediyor

Japonya merkezli teknoloji devi Sony, yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5’i geçtiğimiz günlerde tüm dünyada …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir