Anasayfa / Genel / GOG, Konsolda The Witcher 3 Sahiplerine Ücretsiz PC Sürümü Veriyor

GOG, Konsolda The Witcher 3 Sahiplerine Ücretsiz PC Sürümü Veriyor

CD PROJEKT INKAR, başarılı ve sevilen oyunu The Witcher 3: Wild Hunt için epeyce ilginç bir kampanya başlattı. The Witcher 3 ’ün herhangi bir kopyasına sahip olan bir birey, oyunun GOG kopyasına da ücretsiz olarak erişebilecek.

Steam, Epic Store, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında The Witcher 3 oyununa sahip olan kişiler, ekstra bir ödenti ödemeden oyunun GOG sürümüne de sahip olabilecekler. Burada haricen tutulan tek platformsa Nintendo Switch oldu.

Hangi sürüme sahipseniz o sürümü bedava olarak alabileceksiniz:

the witcher 3

Oyunun hangi sürümüne sahipseniz, GOG ’dan bedava olarak edineceğiniz sürüm de aynısı olacak. Yani tüm genişleme paketleriyle birlikte The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year sürümüne sahipseniz, GOG ’dan edinebileceğiniz kopya da bu olacak. Oyunun esas sürümüne sahipseniz GOG ’dan da temel sürümü edinebileceksiniz.

Keza oyunu konsolunuzda kutulu olarak oynadıysanız da bu kampanyadan faydalanabileceksiniz. The Witcher 3 ’ü konsolunuzda oynadıysanız ve diske sahip değilseniz hatta hiç sahip olmamış olsanız bile GOG, oyunun hesabınızdan oynanıp oynanmadığını tespit edecek ve bedava The Witcher 3 ’e sahip olabileceksiniz.

the witcher 3

Keza tüm platformlarda bu oyuna sahip olmak da bu hediyeyi olmak için bir engel değil. Tüm platformlarda The Witcher 3 ’e sahip olduğunu ifade eden bir Twitter kullanıcısı, GOG ’dan gelen “Bu koşul, bu kampanyaya katılamayacağın anlamına gelmiyor. Hâlâ birisiyle paylaşabileceğin hediye edilebilir bir kod alabilirsin” mesajını paylaştı.

Siz de The Witcher 3 ’ü demin oynamamış bir arkadaşınıza armağan etmek istiyorsanız ya da oyuna GOG üzerinden de sahip olup tekrar oynamak istiyorsanız elinizi ivedi tutun. Bu kampanya 23 Haziran tarihinde sona erecek. Bedava The Witcher 3 kopyasıyla ilgili bütün merak ettiklerinizi buradan öğrenebilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

Sosyal Medyadaki ‘Trendyol’dan Kart Bilgileri Çalındı’ İddialarına Trendyol’dan Cevap

Sosyal Medyadaki ‘Trendyol’dan Kart Bilgileri Çalındı’ İddialarına Trendyol’dan Cevap

Ülkemizdeki sosyal medya kullanıcıları, birkaç saattir Trendyol ile ilgili bir meseleyi konuşuyorlar. İddialara göre Trendyol, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir