Anasayfa / Genel / GOG, Cyberpunk 2077 Hayranları İçin Kısa Süreliğine Ücretsiz Bir Koleksiyon Duyurdu

GOG, Cyberpunk 2077 Hayranları İçin Kısa Süreliğine Ücretsiz Bir Koleksiyon Duyurdu

2020 yılı, video oyun tutkunları için hayli hareketli geçiyor. Çünkü bir yanlamasına Sony ve Microsoft, yeni oyun konsollarını piyasaya sürme hazırlıkları yaparken öteki yana da uzun süredir beklenen bazı oyunlarla tanışma imkanı yakalıyoruz. Bu bağlamda büyük bir heyecanla beklenen oyunlardan bir her birine de CD Projekt Red imzalı Cyberpunk 2077.

Cyberpunk 2077’yi çok uzun zamandır bekliyoruz. Tam “her şey hazır, bu defa geliyor” diye umut ediyorduk fakat CD Projekt Red, oyununun çıkış tarihini iki defa erteledi. Bu koşul, oyuncularda hayal kırıklığı yaratmış olsa da CD Projekt Red kadar dün yapılan 2 saniyelik video paylaşımı, Cyberpunk 2077’nin beklenildiğine değeceğini gösterdi. Hem şirket, bu akşam 19:00’da Cyberpunk 2077 için güzel bir faaliyet düzenleyecek.

Cyberpunk 2077

Oyunseverler, Cyberpunk 2077 ile ilgili düzenlenecek etkinliği beklerken, haberlerimize daha fazla düzenlediği ücretsiz oyun kampanyaları ile konu olan GOG isimli oyun platformundan manâlı bir saldırı geldi. Platform, Cyberpunk 2077 için oluşturduğu bir hediye koleksiyonunu dileyen herkesin alabilmesi için bedava yaptığını duyurdu.

GOG’un ücretsiz Cyberpunk 2077 hediye paketinde neler var?

GOG, oluşturduğu hediye paketine duvar kağıtları, posterler, ekran görüntüleri, grafiti çizimleri ile bir takım konsept ve kapak görüntüleri eklemiş durumda. Yaklaşık 4 GB büyüklüğündeki koleksiyon, Cyberpunk 2077 hayranlarının oyuna sağlam bir ön hazırlık yapmasını sağlayacak.

Cyberpunk 2077

GOG’un kısa süreliğine bedava Cyberpunk 2077 koleksiyonuna sahip elde etmek için yapmanız gerekenler

Bu kampanyadan faydalanabilmek için bir GOG hesabınızın olması gerekiyor. Eğer mevcut bir GOG hesabınız varsa bu hesaba giriş yapabilirsiniz. Daha önce GOG hesabı oluşturmadıysanız da burada bulunan bağlantıyı kullanarak GOG hesabınızı oluşturabilirsiniz. GOG hesabınıza antre yaptıktan sonradan burada yer alan bağlantıya tıklayın ve Cyberpunk 2077 kampanyasına ait sayfaya erişin. Yönlendirildiğiniz sayfada “Go to giveaway” yazan bir buton göreceksiniz. Bu butona tıklayın. Bir yön belirleme daha yapılacak. Yönlendirildiğiniz yeni sayfada “Get If FREE” yazan butona tıklayın. Cyberpunk 2077 hediye koleksiyonu saniyeler içinde GOG kütüphanenize eklenecek. Sayfanın üstteki tarafında kullanıcı isminizin yazdığı bir birim göreceksiniz. Bu bölümün üzerine geldiğinizde açılabilir bir yemek listesi ile karşılaşacaksınız. “Games” yazan bir birim bu açılabilir menüde yer alıyor olacak. Buraya tıklayın. “Cyberpunk 2077 Goodies Collection” yazar yere tıklayın. Arkasından da hangi içerikleri indirmek istiyorsanız bu içerikleri veya bütün hediye paketini tek seferde indirin.

Hakkında admin

Check Also

DOOM Eternal'ın Game Pass PC Kütüphanesine Geleceği Tarih Belli Oldu

DOOM Eternal’ın Game Pass PC Kütüphanesine Geleceği Tarih Belli Oldu

id Software tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından bu sene mart ayında yayınlanan DOOM Eternal, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir