Anasayfa / Genel / Godfall İçin Kısa Bir PC Oynanış Videosu Yayınlandı

Godfall İçin Kısa Bir PC Oynanış Videosu Yayınlandı

PS5, beraberinde pek fazla yeni oyun tanıtımıyla geldi. Heyecan yaratan bu yeni oyunların öbür platformlarda da oynanabilir olacağını zaten biliyorduk. Godfall 5 de PS5 açık havada PC ’de de oynanabilecek ancak oyunun Xbox Series X için gelip gelmeyeceği henüz belirli yok. 

Oyunun yayıncısı Gearbox, bu güzel oyunu PC ’de oynayacaklar için epeyce heyecan verici yeni bir video yayınladı. Videoda bulunan görüntüler keza karakter tasarımlarına ayrıca de oyunun geneline dair o kadar çok bilgi veriyor. Videoda, Godfall ’un oyun direktörü Keith Lee bir takım önemli noktaları anlatıyor. Tabii ki sözlerine başlarken Godfall ’un hemen şimdi geliştirilmeye devam edildiğini ve videoda bulunan öyle fazla şeyde değişiklikler ve iyileştirmeler yaşanabileceğini de belirtiyor.

bununla birlikte yaşanan bir diğer gelişme ise şu ancak Godfall ’un etkinlikteki tanıtımında Unreal Engine 5 kullanılarak yaratıldığı algısı oluşmuştu. Ancak Gearbox, Twitter hesabından bir takipçisine verdiği yanıt ile oyunun Unreal Engine 4 kullanılarak yaratıldığını söyledi.

Hakkında admin

Check Also

Otokar, Sürücüsüz Otobüslerinin İkinci Aşamayı Başarıyla Geçtiğini Açıkladı

Otokar, Sürücüsüz Otobüslerinin İkinci Aşamayı Başarıyla Geçtiğini Açıkladı

Koç Şirketleri topluluğuna ait olan Otokar, Okan Üniversitesi ile birlikte 2018 yılında “Geleceğin İş Birlikçi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir