Anasayfa / Genel / Ghost of Tsushima ’nın Güzelliğini Gözler Önüne Seren 3 Yeni Video Paylaşıldı

Ghost of Tsushima ’nın Güzelliğini Gözler Önüne Seren 3 Yeni Video Paylaşıldı

PlayStation 4 konsolu için senenin beklenen oyunlarından bir tanesi olan Ghost of Tsushima ’nın oyuncularla buluşmasına fazla az bir süre kaldı. Oyun, 17 Temmuz tarihinde oyuncularla buluşacak.

Geçtiğimiz ay düzenlenen State of Play ’de Ghost of Tsushima ’nın oynanış videosu yayınlanmıştı. PlayStation, devlete ait YouTube kanalı üzerinden oyuna dair iki video daha yayınladı. Hem oyunun geliştirici stüdyosu Sucker Punch da devlete ait Twitter hesabından bir video paylaştı.

Ghost of Tsushima ’dan üç yeni video:

Ghost of Tsushima ile ilgili paylaşılan ve toplamda 1 dakika uzunluğunda olan üç videonun ilkinde, oyunun asıl karakteri Jin ’in duruşunu değiştirme anını görüyoruz. Bu nitelik, Jin ’in ayrı düşman tipleriyle çaba edebilmesine muavin oluyor.

Paylaşılan üç video arasından en kısası olan ve 16 saniye süren üçüncü videoda, ana karakterimiz olan Jin ’in yaralarını iyileştirmesini görüyoruz. Jin, can seviyesini ‘resolve ’ ile yükseltiyor. Hem bu resolve, yalnızca yaraları iyileştirmede yok aynı zamanda Jin ’in özel saldırılarında da kullanılabiliyor.

Hakkında admin

Check Also

Çin Polisi, 4,2 Milyar Dolar Değerinde Kripto Paraya El Koydu

Çin Polisi, 4,2 Milyar Dolar Değerinde Kripto Paraya El Koydu

Çin’de bugüne kadar 109 kişinin tutuklandığı PlusToken soruşturması geçtiğimiz gün Çinli yetkililerin büyük bir kararına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir