Anasayfa / Genel / Gerard Butler’ın Yeni ‘Felaket Filmi’ Greenland’den İlk Fragman

Gerard Butler’ın Yeni ‘Felaket Filmi’ Greenland’den İlk Fragman

Son olarak 2019 yapımı Angel Has Fallen filminde izlediğimiz başarılı oyuncu Gerard Butler, bir diğer yıkım filmi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yayınlanan ilk fragmanı ile büyük bir coşku yaratan Greenland, Angel Has Fallen ’ın yönetmeni Ric Roman Waugh tarafından yönetiliyor.

Film, karısını ve ufak oğlunu Dünya ’yı tehdit eden devasa bir kuyruklu yıldızdan korumaya çalışan bir adamın (Jeff / Gerard Butler) hikayesini peşine düşüp takip edecek. Tehlikesiz bir sığınak bulmak için zamana aleyhinde yarışacağı uzun bir yolculuğa çıkacak olan aile, fazla sayıda şehri yok eden meteor yağmurundan kaçmaya çalışacak.

Greenland, Dünya ’yı tehdit eden heybetli bir kuyruklu yıldızdan kaçmaya çalışan bir ailenin yaşadıklarını konu alacak

greenland fragman

Entertainment Weekly’ye konuşan Butler, Greenland ’de işlenen aile kavramını çok sevdiğini söyledi. Filmin, ilk olarak kolay bir aile draması duygusal verdiğini bildiren İskoç aktör, “Filmde bir araya varmak için çaba eden bir aile var. Oğulları neler olup bittiğinden emin değil ama arka planda daha üzüntü verici bir şey gelişiyor. Ve sonra üzerinde teftiş sahibi olmadıkları çok daha büyük, destansı, enerjik bir olayla karşılaşıyorlar. Çıkacakları gezi, onlara yaşamda gerçekte neyin kayda değer olduğunu kavrama şansı veriyor. Senaryoyu okuduğumda bunun fazla kuvvetli ve ilham verici bir mesaj olduğunu hissettim” dedi.

Film, herhangi bir askıya alma olmadığı takdirde 14 Ağustos ’ta vizyona girecek

greenland film fragman

Angel Has Fallen filminde birlikte çalışan Butler ile yönetmen Waugh ’u tekrardan bir araya getiren Greenland; Buried (2010) ve The Sea of Trees (2015) gibi alkış toplayan filmlerden tanıdığımız Chris Sparling kadar kaleme alındı. Filmde Butler ’ın yanı sıra Morena Baccarin, Scott Glenn, David Denman, Brandon Quinn ve Hayes Mercure gibi isimleri de izleyeceğiz.

İzleyicilere soluksuz bir aksiyon ve macera yaşatmayı vadeden Greenland, koronavirüs salgını sebebiyle herhangi bir askıya alma olmadığı takdirde 14 Ağustos ’ta vizyona girecek. Dilerseniz, lafı daha pozitif uzatmadan sizleri Greenland fragmanı ile başbaşa bırakalım. İyi seyirler. 

Greenland fragmanı

Hakkında admin

Check Also

Çin, Sınır Ötesi Veri Akışında Yeni Süper Güç Haline Geldi

Çin, Sınır Ötesi Veri Akışında Yeni Süper Güç Haline Geldi

Bundan 19 yıl önce, 2001 yılında ABD, sınır ötesi veri akışlarında baskın ülke konumundaydı. O …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir