Anasayfa / Genel / Gelecek Vadetse de Oyunseverleri İkna Edemeyen Mobil Oyun: DoomCar

Gelecek Vadetse de Oyunseverleri İkna Edemeyen Mobil Oyun: DoomCar

Mobil oyunseverlerin beğenisine sunulan “DoomCar“, reel zamanlı taktik ve RPG türünde bir oyun olarak bizleri 2057 yılına götürüyor. Kıyamet koptuktan sonradan hayatta kalmayı başaran bir avuç insan, elde ettikleri malzemelerle zırhlı araçlar tasarlıyorlar ve karşılarına meydana çıkan öteki zırhlı araçları daha aşağı etmeye çalışıyorlar.

DoomCar, fazlasıyla ayrıntılı tasarlanmış bir oyun. Elini korkak alıştırmayan geliştirici ekip, toplamda 100’den pozitif vasıta ve donanım tasarlamışlar. Ekipmanları bileğinizin hakkıyla alabilmenin yanında basit yolan çalabilme imkanı da bulabileceğiniz bu oyunda, araçlarınızla rakiplerinizi alt etmeye çalışacaksınız. Bir De eğer isterseniz, arkadaşlarınızda bir grup kurarak da oyuna dahil olabiliyorsunuz.

DoomCar’da 100’den pozitif zırhlı araç ve ekipman bulunuyor

DoomCar

Oyunda, oynamayı seçim edebileceğiniz farklı modlar bulunuyor. Örneğin isterseniz, oyunu tek başınıza oynayabiliyorsunuz. Ancak açık konuşmak gerekirse çevrimiçi mod daha keyifli görünüyor. Çünkü çevrimiçi modda attığınız her adım ve uyguladığınız her strateji, reel oyunculara karşı galibiyet ihtimalinizi değiştiriyor.

DoomCar

DoomCar’la ilgili olarak buraya değin anlattığımız her şeyin fazlasıyla heyecanlı olduğunun farkındayız. Ancak bu oyun, hoş grafikler sunuyor olsa da hem Android ayrıca de iOS platformundaki mobil oyunseverler göre daha çok eleştiri yağmuruna tutuldu.

DoomCar’ın araba temalı bir oyun olduğundan ve araçlarınızı güçlendirerek rakiplerinizi daha alçak etmeye çalışacağınızdan bahsettik. Sorun şu ki bunu tamamiyle siz yapmıyorsunuz. Siz yalnızca stratejinizi belirliyor, geri kalan her şeyi oyuna bırakıyorsunuz. Yani bu oyunda tasarladığınız zırhlı aracı siz kullanmayacaksınız. Oyun severlerin eleştirileri de bütün olarak bu noktada başlıyor.

DoomCar’ı aşağıdaki bağlantılara tıklayarak indirebilirsiniz

DoomCarİNDİR DoomCarİNDİR

Hakkında admin

Check Also

Sony, Kasım Ayı Ücretsiz PlayStation Plus Oyunlarını Açıkladı

Sony, Kasım Ayı Ücretsiz PlayStation Plus Oyunlarını Açıkladı

Sony, PlayStation Plus aboneliğine sahip olan kullanıcıların kasım ayında ücretsiz olarak erişebilecekleri oyunları açıkladı. Sony’nin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir