Anasayfa / Genel / Geçen Gün Yayınlanan Köprü İnşa Oyunu Poly Bridge 2’nin Tanıtım Videosu Yayınlandı

Geçen Gün Yayınlanan Köprü İnşa Oyunu Poly Bridge 2’nin Tanıtım Videosu Yayınlandı

Poly Bridge 2, PC için resmen piyasaya sürüldü. Mimari ve mühendislik becerilerini sınamak isteyenler oyunu hem Steam‘de keza de Epic Games Store‘da bulabilir. Poly Bridge serisine tanıdık olmayanlar için oyunu tanıtmakta menfaat var. Oyuncuların, belirtilmiş bir vakit içerisinde, üzerinden geçen araçların ağırlığına dayanacak kuvvette köprüler yapmak için geometri ve fizik kurallarına birazcık aşina olması gereken bir köprü yapı simülatörü bu. Başlarda olasılıkla ‘köprü yapmak ne kadar da kolaymış ’ diyeceksiniz; ama oyunda ilerledikçe zorluk dereceleri de artacak.

Oyunun orijinal hali 2016 yılında piyasaya sürülmüş ve bugüne kadar takriben üç milyon kişi tarafından satın alınmıştı. Egemen geliştirici Dry Cactus, oyunun daha eğlenceli hale getirildiğini söylüyor. Yeni özellikler arasında yeni seviyeler, köprüler ve vasıta sıçramalarında kullanılacak yayların eklenmesi gibi yeni oyun içi mekanikler, gelişmiş bir fizik motoru, atölye kampanyaları ve daha fazlası var.

Akustik gitarist ve besteci Adrian Talens serinin ikinci oyunu için, orijinal oyundan alınan 18 parçanın yeniden düzenlenmesini gerçekleştirmenin yanı sıra listeye 13 yeni parça daha ekledi. Böylece oyunun müziklerinin toplam uzunluğu bir buçuk saati buldu.

Son günlerde Steam ’de fırsatlar bitmiyor. Platform, 2016 yılında piyasaya sürülen Minion Masters‘a ait bir ek paketi kısa süreliğine bedava yaptı. ‘Charging Into Darkness‘ olarak isimlendirilen bu paket, Minion Masters‘a yeni içerikler ekliyor ve oyun içinde ayrı bir deneyim sunuyor.

Valve‘un sahip olduğu ve dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformu olan Steam, zaman zaman düzenlediği kampanyalarla oyuncuların gönlünü alıyor. Şirket, düzenlediği kampanyalarda ara sıra bir oyunu bazense bir oyuna ait ek paketi bedava olarak sunuyor. Steam hemen, popüler bir taktik oyunu olan Minion Masters’ın ‘Charging Into Darkness’ isimli bir ek paketini ücretsiz olarak sunmaya başladı.

Hakkında admin

Check Also

Türkiye'de Gönüllü Olacak 550 Kişiye Koronavirüs Aşısı Uygulanacak

Türkiye’de Gönüllü Olacak 550 Kişiye Koronavirüs Aşısı Uygulanacak

2020 yılının bir numaralı gündem maddesi olan koronavirüs salgını, olağan hayatımızı tümüyle değiştirdi. Uzmanlar, bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir