Anasayfa / Genel / Fütüristik Bilim Kurgu Oyunu Cloudpunk’a Birinci Şahıs Bakışı Açısı (FPP) Geldi

Fütüristik Bilim Kurgu Oyunu Cloudpunk’a Birinci Şahıs Bakışı Açısı (FPP) Geldi

Geliştirici Ion Lands, fütüristik bir bilim-kurgu dünyasında geçen yeni oyunu Cloudpunk’ı geçtiğimiz aylarda PC ve konsol oyuncularına sunmuştu. Öykü odaklı oyun, Blade Runner’dan ilham bölge Cyberpunk tarzı dünyasıyla büyüleyici bir atmosfer sunuyor.

Nivalis isimli bir şehirde kuryelik deneyimi yaşatan Cloudpunk, her ne dek göz alıcı bir dünyaya sahip olsa da aracınızı terk ettiğinizde sabit kamera açılarının kullanılması, eleştirilerin odağı olmuştu. Yeni yayınlanan güncelleme tamamen bundan böyle o ışıltılı dünyayı birinci şahıs veya üçüncü şahıs kamera açısıyla daha yakından deneyimleyebiliyorsunuz.

Cloudpunk’ın cyberpunk şehri, birinci şahıs kamera açısıyla daha alımlı görünüyor

cloudpunk, nivalis

Cloudpunk’ta Rania isimli karakterle bir teslimat şirketi olan Cloudpunk için çalışıyorsunuz. Öteki yanlamasına gerçek şehirlerden ilham alan Nivalis’in şaşaalı sanat stiliyle üretilmiş açık dünyasını keşfediyorsunuz. Cloudpunk şimdiye dek karaktere ve dağıtım aracına odaklanan sabit bir kamera açısı sunuluyordu ve bu da oyunun ışıltılı dünyasının potansiyeline gölge düşürüyordu.

Cloudpunk’ın fütüristik dünyası, artık oyunun kahramanı Rania‘nın gözünden hayret verici bir metamorfoz sunuyor. Perspektifteki bu değişim, özellikle bulutlara ulaşan gökdelenleri gördüğünüzde şehrin gerçek ölçeğinin ne dek heybetli olduğunu ortaya koyuyor.

Cloudpunk’ın birinci kişi kamera açısında sunduğu eşsiz manzaralar:

Hakkında admin

Check Also

Redmi Note 10 4G, 3C Sertifikası Aldı

Redmi Note 10 4G, 3C Sertifikası Aldı

Geçtiğimiz ay ‘M2010J19SC’ model numaralı 4G destekli bir Xiaomi akıllı telefon, Çin’in MIIT veri tabanında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir