Anasayfa / Genel / Fortnite Haritasına Eklenecek Yeni Bölge Ortaya Çıktı

Fortnite Haritasına Eklenecek Yeni Bölge Ortaya Çıktı

PlayStation 4, Xbox One, PC, Nintendo Switch ve mobil platformlarda oynanabilen Fortnite, son birkaç yıldır dünyanın en popüler oyunlarından biri. Şart böyle olunca geliştirici Epic Games de oyuna kesintisiz yeni güncellemeler ekleyerek oyunu güncel yetişmek istiyor. Bu kapsamda işyeri, son olarak 2. Birim: 3. Sezon güncellemesiyle birlikte oyunun haritasında büyük değişiklikler yapmıştı.

Bugün ortaya atılan yeni bir iddia, bu haritanın uzun vakit her tarafında benzer kalmayacağını ve 3. Sezon boyunca değişip gelişeceğini söylüyor. İddiaların kaynağı olan Fortnite sızıntıları ve haberleriyle ünlü veri madencisi FortTory, yaptığı paylaşımda haritaya gelecek yeniliklerden birinin ‘Ruins Fall ’ adı verilen yeni bir bölge olduğunu da belirtti.

Yeni bölge, sular çekilince ortaya çıkacak:

Fortnite

Bildiğiniz üzere Fortnite ’ın 2. Sezon sonu etkinliğiyle birlikte harita büyük oranda sular altına gömülmüştü. Yeni sezon ile birlikte tekrar şekillenecek olan harita, suların çekilmesiyle birlikte yeni bölgelere de ev sahipliği yapacak. FortTory ’nin bahsettiği Ruins Fall ’un da sular çekildikçe ortaya çıkacak bu yeni bölgelerden biri olması bekleniyor.

Haritanın neresinde olacağı ya da ne içereceği tamamiyle meçhul yeni bölgenin, sular çekilene dek ortaya çıkması beklenmiyor. Bu da Ruins Fall ’u ve yenilenen Fortnite haritasını bakmak için en azından bu sezonun sonuna dek beklememiz gerektiği anlamına geliyor.

Dünyanın en popüler hayatta kalma oyunlarından Fortnite; acilen PlayStation 4, Xbox One, PC, Nintendo Switch ve mobil platformlarda ücretsiz olarak oynanabiliyor. Oyuna dair ilerleyen günlerde yaşanacak gelişmelerden, yeni haberler ve söylentilerden farkında olan edinmek için bizi peşine düşüp takip edebilir, Fortnite 2. Bölüm: 3. Sezon hakkında daha pozitif bilgi sahibi olmak için buradaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

AnTuTu, Telefonların Puanını Nasıl ve Neye Göre Ölçüyor?

AnTuTu, Telefonların Puanını Nasıl ve Neye Göre Ölçüyor?

Yeni bir akıllı telefon alacaksınız, özellikle pahalı bir telefon ise, ince eleyip sık dokumalısınız. Özelliklerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir