Anasayfa / Genel / Fortnite, Bu Gece Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Tenet’in Fragmanını Yayınlayacak

Fortnite, Bu Gece Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Tenet’in Fragmanını Yayınlayacak

Daha önce gerçekleştirdiği konserlerle bir oyundan daha fazlası olduğunu kanıtlayan Fortnite, bu gece Christopher Nolan’ın yeni filmi Tenet’in fragmanının gösterimini yapacak. Fortnite’ın herhangi bir silah olmadan sadece eğlenceye yönelik oyun modu olan “Party Royale” üzerinde gerçekleşecek tanıtım, Türkiye saatiyle bu gece 03.00’da gerçekleşecek. 

Prömiyerin bu gece saat 03.00’te yapılmasının ardından oyun içerisinde her saat başı yeniden oynatılacağı açıklandı. Yani eğer ilk prömiyeri kaçırdıysanız çok fazla üzülmenize gerek yok. Sonraki gösterimleri yakalayarak dünyanın en ünlü yönetmenlerinden biri olan Nolan’ın yeni filminin fragmanını ilk izleyenlerden biri olabilirsiniz. 

Etkinliğin şu an için ne kadar süreceği bilinmiyor, ancak Tenet’in fragmanını ve Fortnite’ın nasıl bir etkinlik düzenleyeceğini merak ediyorsanız, bu gece saat başlarında Party Royale oyun modunu kontrol edebilirsiniz. 

Konuyla ilgili açıklama yapan Epic Games, Twitter’dan yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Dünya prömiyeri için Party Royale’de kendinize ön sıralardan yer kapın!

08:00 ET (Türkiye saati ile 03:00)’den başlayarak her saatin başında büyük ekranda Christopher Nolan’ın @TENETFilm’in en son fragmanını yakalayın. Zaman dolmadan izleyin.”

Hakkında admin

Check Also

Porsche Taycan Satışları Beklentileri Karşılayacak

Porsche Taycan Satışları Beklentileri Karşılayacak

2020 yılı hemen hiçbir şey için iyi geçen bir yıl olmadı. Otomobil üreticileri ise pandemi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir