Anasayfa / Genel / Ford F-150 ’nin Tamir Edilmiş Hali İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

Ford F-150 ’nin Tamir Edilmiş Hali İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

Ford ’un en fazla tutulan ve sevilen pick-up modeli F-150 yenileniyor. Ülkemizde satılmasa da Amerika ’da çok satın alınan bu pick-up modeli, 2020 yılında yenilenen haliyle kullanıcılara sunulacak. Son zamanlarda birçok görüntüsü paylaşılan aracın tanıtılacağı tarih sonunda belli oldu.

Ford ’un Kuzey Amerika yetkililerinden Mike Levine, yaptığı son açıklamayla konu hakkındaki soru işaretlerini ortadan kaldırdı. Bugün Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla, 2020 Ford F-150 ’nin 25 Haziran 2020 tarihinde tanıtılacağını bildirdi. Lansman saatinin EST cinsinden verildiğini düşünürsek, bunun Türkiye ’de 26 Haziran gecesi saat 3.00 ’a eşit geldiğini ekleyelim.

Ford F-150 2020 önümüzdeki ayın sonlarına içten resmi olarak tanıtılacak

forff150

Korona virüs pandemi nedeniyle birçok fabrika üretimini durdurmuş ve şirketler planlarını erteledi. Ford F-150 ’de bu konudaki nasibini almış ve üretimi ertelenmişti. Yapılan son açıklamalara kadar yeni cins F-150 ’nin üretimi 2020 ’nin Ekim ayında başlayacağı biçiminde. Duyumlara kadar, pick-up 4 farklı motor seçeneği ile birlikte gelecek. Bunların 3,3 litre V6, 2.7 litre Ecoboost V6, 3,5 litre EcoBoost ve 5,0 litre V8 olacağı söylentiler zarfında

Listede son yer alan 5 litrelik V8 motorlu araç, Ford F-150 ailesi araçlar içindeki özel seri ‘Raptor ’ olması bekleniyor. ‘Arazi hakimi’ sıfatını korumaya çalışacak marka, Raptor serisiyle güçlü, dinamik ve istikrarlı bir performans sunmayı bekliyor.

raptor

Elde edilen bu donanımsal bilgiler dıştan, 2020 model Ford F-150 ’lerin OAT (Over-the-air uptades) yani uzak güncelleme özelliğine sahip olacağını ekleyelim. Bu güncelleme teknoloji doğruca aracınızın yazılımını aktüel tutabilecek, iyileştirme ve yeniliklerden her zaman haberdar olabileceksiniz.

Aşina diğer bir icat ise, aracın yenilenen multimedya paketi. Araç hakkında bilgilere daha rahat ve kolayca ulaşabileceğiniz bu ekran, size hem başvuru kolaylığı sağlayacak hem de misafir etme paketi konusunda sizi yalnız bırakmayacak.

Hakkında admin

Check Also

Facebook Hisseleri Bir Günde Yüzde 6 Değer Kaybetti

Facebook Hisseleri Bir Günde Yüzde 6 Değer Kaybetti

ABD merkezli sosyal medya devi Facebook’un hisseleri, gün içerisinde yaklaşık %6 düşüş yaşadı. Gün içerisinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir