Anasayfa / Genel / Final Fantasy VII Remake’in Tifa Teması, PS Store’da Ücretsiz Oldu

Final Fantasy VII Remake’in Tifa Teması, PS Store’da Ücretsiz Oldu

Oyuncuların en sevdiği oyun serileri arasında yer alan Final Fantasy ’nin 7. oyunu, geçtiğimiz aylarda aktüel grafiklere kavuşmuş hâliyle Final Fantasy VII Remake ismiyle tekrar yayınlanmıştı. PlayStation 4 platformuna özel olan oyun, bununla beraber serinin en sevilen yapımı olan oyunu bir kez daha tatma fırsatı sunmuştu.

Bugünse Final Fantasy VII oyuncularını sevindirecek yeni bir haberimiz var. Normalde oyunun Butterfinger DLC ’sini alan oyunculara özel olan enerjik bir tema, bugün PlayStation Store üzerinden tamamen bedava oldu. Tema bir uçtan bir uca oyunun sevilen karakterlerinden birisi, PlayStation 4 genelinde sizinle beraber olacak.

Tifa teması ücretsiz oldu:

final fantasy vii

Final Fantasy VII Remake ’in Butterfinger DLC ’sine sahip oyunculara özel olan ‘Final Fantasy VII Remake Tifa Teması ’, PlayStation 4 kullanıcıları için iyice ücretsiz hâle geldi. Oyuncular, temanın PlayStation Store sayfasına gitgide artarak temayı indirip cihazlarına kurabilirler.

Temayla birlikte PlayStation 4 kullanıcıları, Tifa ’nın yıldızlara baktığı enerjik arkadaki planı başlıca sayfalarına ekleyebiliyorlar. Ayrıca bedava olan bu tema, oyunculara özel ikonlar, ses efektleri ve bir arka plan müziği de sunuyor. Temayı göstermek isteyen kullanıcılar, 19 MB ’lık bir indirme yaparak temaya sahip olabiliyor.

final fantasy vii

Ayrıca haberiniz yahut, bedava olan bir Final Fantasy VII Remake temasını daha sizlere hatırlatalım. Final Fantasy VII Remake Cloud Teması da şu anda PlayStation Store ’da bedava oysa temayı olmak için PlayStation Plus üyeliğinizin olması gerekiyor.

Final Fantasy VII Remake Cloud Teması ve Final Fantasy VII Remake Tifa Teması ’nı kütüphanenize ekledikten sonradan tek yapmanız gereken temayı indirmek. Peşinde kullanmak istediğiniz temayı PlayStation 4 ’ün Ayarlar menüsünde bulunan Temalar seçeneğinden seçebilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

Sosyal Medyadaki ‘Trendyol’dan Kart Bilgileri Çalındı’ İddialarına Trendyol’dan Cevap

Sosyal Medyadaki ‘Trendyol’dan Kart Bilgileri Çalındı’ İddialarına Trendyol’dan Cevap

Ülkemizdeki sosyal medya kullanıcıları, birkaç saattir Trendyol ile ilgili bir meseleyi konuşuyorlar. İddialara göre Trendyol, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir