Anasayfa / Genel / Final Fantasy Crystal Chronicles Remastered Edition, 27 Yeni Özellikle PS4’e Geliyor

Final Fantasy Crystal Chronicles Remastered Edition, 27 Yeni Özellikle PS4’e Geliyor

2003 yılında karşımıza meydana çıkan olağan Final Fantasy Crystal Chronicles oyununun remastered hâli, bugün PlayStation’ın devlete ait blog sayfasından duyuruldu. Oyun, birçok nostalji meraklısını şimdiden heyecanlandırdı.

PlayStation ’ın devlete ait internet sitesinde yer alan duyuruya tarafından alışılmış Final Fantasy oyununa fazla sayıda öğe eklenerek macera geliştirildi. Bunun yanı sıra birçok yeni özellik de oyuna eklendi. Firma, yeni versiyondan ipuçları veren bir fragman yayınladı.

İşte Final Fantasy Crystal Chronicles Remastered Edition’ın fragmanı:

Bilindiği üzere Final Fantasy Crystal Chronicles, epik bir yolculuğa çıkan Crystal Caravans adıyla tanıdık genç bir gruba odaklanan, 1-4 oyuncu ile oynanabilen bir rol yapma oyunu. Oyunda karakterlerin yolculuğa çıkma sebebi olan ‘myrrh’ adı verilen kıymetli ve nadir sıvı, kendilerini ve dünyalarını zehirli gazlardan koruyan bir kristali arındırmak ve korumak için gerekli. İster kendi başınıza, ister dört arkadaşınızla birlikte güvenli olmayan görevlere başlayabilir, sırlarla dolu hoş toprakları keşfedip içinde gizlenen güvenli olmayan canavarlarla savaşabilirsiniz.

Final Fantasy Crystal Chronicles Remastered Edition’a neler eklendi?

Final Fantasy

Geliştirilmiş görseller ve ses: Final Fantasy Crystal Chronicles ’ta görseller HD kalitesine yükseltildi ve sesler son teknolojiyle geliştirildi. Şahsiyet seslendirmeleri: Oyun evreninin içerisinde bulunan tüm sakinler her tarafta seslendirildi. Çevrimiçi çok oyuncu özelliği: Final Fantasy Crystal Chronicles, çapraz platform özelliğiyle öbür bir ‘fazla oyunculu ’ oyun deneyimi yaşatmayı vadediyor. Remastered Edition ile kullanıcıların oyuna katılmasının hiç olmadığı kadar kolay hâle geldiği söyleniyor. Oyunda ana oyuncu dâhil maksimum dört oyuncu yolculuk edilebiliyor.  Yeni zorlu zindanlar: Oyunun bu güncellenmiş versiyonu, kullanıcıların savaşması için yeni zindanlara da sahip fakat işyeri, zindanlar hakkında detaylı veri vermekten kaçındı. Tamamen yeni bir ‘Taklit’ özelliği: Pul toplayarak, Moogle Evleri’ni ziyaret ederek veya güç zindanları tamamlayarak karakterlerinizin görünümünü maceranızda karşılaşacağınız dağıtılmış karakterlerin görünümüyle değiştirmek için kullanabileceğiniz Hafıza Kristalleri elde edilebiliyor.

Final Fantasy

Final Fantasy Crystal Chronicles Remastered Edition ’ı PS4 ’te oynamak için oyunu 27 Ağustos 2020‘de PlayStation Store’dan indirebilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

Sosyal Medya Şirketlerine Temsilcilik Açmaları İçin Tanınan Süre 2 Kasım'da Sona Eriyor

Sosyal Medya Şirketlerine Temsilcilik Açmaları İçin Tanınan Süre 2 Kasım’da Sona Eriyor

Geçtiğimiz temmuz ayında Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren sosyal medya yasası kapsamında Türkiye’de günlük erişimi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir