Anasayfa / Genel / FIFA 20, Çıkışından 9 Ay Geçmesine Karşın İngiltere ’de Zirveye Oturdu

FIFA 20, Çıkışından 9 Ay Geçmesine Karşın İngiltere ’de Zirveye Oturdu

Geçtiğimiz haftalardaki büyük düşüşe karşın oyun üreticisi EA ’nın sahibi olduğu FIFA 20 İngiltere ’de her yerde ilk sıraya yükseldi. GamesIndustry ’nin açıklamasına göre oyun satışları, son zamanlarda meydana gelen fiyat düşüşü sebebiyle haftada %55 arttı. Ring Fit Adventure oyunun Switch’te ikinci sırada yer almasıysa ilginç bulundu. Açıklanan listedeki satışlar; stok ve pazarlamadaki yükselme bir uçtan bir uca haftada %1.160 oranında arttı.

Listeye bu hafta yeni giren oyunsa altıncı sırada kendine yer bulan Clubhouse Games 51 Worldwide Classics oldu. Listede göze çarpan bir diğer hareketlilikse geçen hafta satışları %87 oranında düşen Xenoblade Chronicles: Definitive Edition ’ın aracısız olarak 28. sıraya gerilemesi. İlk ondaki diğer büyük isimler aralarında; sekizinci sırada The Last of Zihin Remastered ve onuncu sırada Marvel ’s Spider-Man yer alıyor. Bunun nedeni, her iki oyunun satışlarının haftada %30’dan pozitif artmasına neden olan ‘Days of Play‘ ismi bahşedilen indirim günleri.

Son güncellemelerle Switch ’te ilk 10:

FIFA 20

FIFA 20 Ring Fit Adventure Animal Crossing: New Horizons Call of Duty: Çağdaş Warfare Grand Theft Auto 5 Clubhouse Games: 51 Worldwide Classics Mario Kart 8: Deluxe The Last of Us: Remastered Star Wars Jedi: Fallen Order Marvel ’s Spider-Man

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Outer Worlds, binlerce kişiyi kendine hayran bırakmıştı. Başarılı RPG oyunu, az önce bütün platformlarda çıkışını yapmamış olduğu hâlde iki buçuk milyonun üstünde satmak yapmayı başardı. Geçtiğimiz haftalarda oyunun Switch platformuna da geleceği duyurulmuş, oyuncularla oyun içi görseller paylaşılmıştı. Outer Worlds, bu hafta Switch ’te kullanıma açıldı fakat merakla beklenen oyun listelerde kendine şimdilik otuzuncu sırada yer bulabildi.

Hakkında admin

Check Also

Çılgın Sayısal Loto’da Gerçekleşen 5 Trilyonda 1 İhtimal Sonrası Sisal Şans’tan Açıklama

Çılgın Sayısal Loto’da Gerçekleşen 5 Trilyonda 1 İhtimal Sonrası Sisal Şans’tan Açıklama

Geçtiğimiz hafta sizlerle paylaşmış olduğumuz bir haberde 18 ve 23 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilen Çılgın Sayısal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir