Anasayfa / Genel / Ferrari 812 Superfast ’i Daha da ‘Süper ’ Işık Halkası Getiren Modifiye Çalışması

Ferrari 812 Superfast ’i Daha da ‘Süper ’ Işık Halkası Getiren Modifiye Çalışması

Alman modifikasyon şirketi DMC, birkaç yıl önce Cenevre Araba Fuarı ’nda sergilediği Lamborghini modifiyeleriyle ismini epey duyurmuştu. Çalışmalarına sürekli şirket şimdide Ferrari ’nin en zinde araçlarından olan 789 beygir güce sahip Ferrari 812 Superfast ’e ayrı bir görünüm kazandırdı. 

Ferrari 812 Superfast Spia ismi bahşedilen araçta daha pozitif gücün yanı sıra dikkat çekici bir aerodinamik kit de bulunuyor. Şirketin daha önce Superfast ’in selefi olan F12  Berlinetta için de bir Spia paketi uygulamış olması, Superfast paketinin detaylarını sürpriz olmaktan çıkarıyor. 

Ferrari 812 Superfast Spia

DMC ’nin geliştirmesi sonrası Ferrari 812 Superfast Spia ismini bölge aracın başlangıçta gücüne bakmak gerekiyor. Araca bir titanyum egzoz sistemi takılması, aracın 820 at gücüne ulaşmasını sağladı. DMC, 812 Superfast’in bu at gücüyle 350km/s hıza değin ulaşabileceğini öne sürüyor.

812’deki görsel değişimlere geldiğimizde ise aracın orijinal jantlarının yerine gelen 21/22 inç jantlar ve spor yaylar, aracın daha agresif bir görünüm kazanmasını sağlamanın yanında yol tutuşunu da eskisinden fazla daha iyi ülkü getiriyor. 

Ferrari 812 Superfast Spia

DMC ’nin Spia paketiyle Ferrari 812 Superfast ’e eklediği karbon fiber cisim kiti, otomobilin üzerindeki en büyük değişim. Aracın genişletilmiş alt kısımlarının yanında, F12 ’ye uygulanan Spia paketindeki eş bir spoiler da aracın arka kısmına yerleştirilmiş. Arkadaki tamponun altına yerleştirilen yeni difüzör ve renkli ışıklarsa aracın arkadaki kısmının bambaşka bir görünüş kazanmasını sağlamış. 

Ferrari 812 Superfast ’e uygulanacak Spia paketiyle aracın iç kabini de yeni bir direksiyon simidinin yanına dağıtılmış deri ve karbon fiber kaplamalarla özelleştirilebiliyor. DMC, kabinin ayrıntılarıyla yeniden yapılabileceği bir seçeneği de Spia paketiyle beraber sunuyor. 

Ferrari 812 Superfast Spia

Ferrari 812 Superfast ’e ayrı bir görünüm kazandıran DMC, vasıta üstünde yapılan değişikliklerin hiçbirinin araca hasar vermediğini, paketi satın bölge müşterilerin istediği herhangi bir zamanda arabulucu orijinal görünümüne geri döndürülebileceğini söylüyor. Yinede epeyce işaret olan Spia paketini 812 Superfast ’e uygulatanların aracın orijinal haline geri getirilmesini isteyeceğini en azından biz düşünmüyoruz. 

Hakkında admin

Check Also

Huawei, HarmonyOS'un Aralıkta Akıllı Telefonlara Geleceğini Bir Kez Daha Onayladı

Huawei, HarmonyOS’un Aralıkta Akıllı Telefonlara Geleceğini Bir Kez Daha Onayladı

Çinli haber sitesi MyDrivers’a açıklamalarda bulunan Huawei Tüketici İş Grubu Yazılım Geliştirme Başkanı Wang Chenglu, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir