Anasayfa / Genel / Fast & Furious Crossroads ’un Çıkış Tarihi, Yayınlanan Fragmanla Duyuruldu

Fast & Furious Crossroads ’un Çıkış Tarihi, Yayınlanan Fragmanla Duyuruldu

Sinema sektöründe inanılmaz başarılara imza atan Seri ve Öfkeli serisi, bu yıl yeni filmiyle beyaz perdeye dönmeyi amaçlıyordu ama filmin çıkış tarihi az kalsın bir yıl ertelendi. Koronavirüs sebebiyle bir türlü vizyona giremeyen Çabuk ve Şahlanmış 9, oyun tutkunlarını da endişeye düşürmüştü. Bunun nedeniyse Fast & Furious Crossroads oyununun film vizyona girdikten sonradan çıkacağının bilinmesiydi.

Çıkış tarihi ilk başta 1 ay ertelenen film, salgın etkisini yitirmediğinden nedeniyle bir kere daha ertelenerek 2021 yılının nisan ayına bırakıldı. Durum bu şekilde olunca da çoğu birey, Fast & Furious Crossroads’un akıbetinin ne olacağını merak etmeye başladı. Oyunun filmle birlikte 2021 yılında çıkacağı söylentileri çoğu kişiyi hayal kırıklığına uğratmıştı ama bunun doğru olmadığı bugün yayınlanan fragman doğruca anlaşıldı.

Fast & Furious Crossroads, 7 Ağustos’ta raflardaki yerini alacak:

Fast & Furious Crossroads oyun içi görüntü

Oyun tutkunlarını sevindirecek haber bugün geldi. Fast & Furious Crossroads’un fragmanıyla birlikte çıkış tarihi de duyuruldu. 7 Ağustos’ta raflardaki yerini alacak oyunun fragmanı birçok kişinin ilgisini çekmeyi başarsa da oyun, grafikleriyle düş kırıklığı yarattı. Araba ve oyun tutkunlarını aynı paydada buluşturacak yapımın erken yayınlanan fragmandan nedeniyle bu şekilde gözüktüğü düşünülüyor.

Fast & Furious Crossroads fragmanı:

Vin Diesel, Michelle Rodriguez, ve Tyrese Gibson gibi ünlü isimlerin seslerinin duyulduğu fragmanda, hareketli aksiyon sahneleri uyarı çekmeyi başardı. Görsel açıdan başarısız olduğu düşünülen fragmandaki soygun ve akrobatik hareket sahneleriyse oyunun can müşteri kısımları olarak görülüyor.

Ayrıca oyun, eşi güya görünmeyen bir özelliği de konsol ve bilgisayar ekranlarına taşımaya hazırlanıyor. Üç yönlü fazla oyunculu mod, Fast & Furious Crossroads ile beraber kullanıcıların ilgisine sunulacak. Demin hakkında çok fazla bilgi sahibi olmadığımız modun detaylarının yakında ortaya çıkması bekleniyor. Detaylar ortaya çıktıkça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Hakkında admin

Check Also

Uluslararası Uzay İstasyonu 20 Yaşında: Uzayda Yaşamı Gösteren Videolar

Uluslararası Uzay İstasyonu 20 Yaşında: Uzayda Yaşamı Gösteren Videolar

İnsanlığın uzayda kalıcı olarak attığı ilk adım olarak sayabileceğimiz Uluslararası Uzay İstasyonu, ilk olarak Kasım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir