Anasayfa / Genel / Far Cry 5, Hafta Sonu Baştan Başa Bedava Olarak Oynanabilecek

Far Cry 5, Hafta Sonu Baştan Başa Bedava Olarak Oynanabilecek

İlk defa 2004 yılında oyuncularla buluşan Far Cry ’ın beşinci halkası, bu hafta sonu PC kullanıcıları için bedava olacak. Müjdeyi resmi Twitter hesabından veren Ubisoft, Far Cry 5 ’in 29-31 Mayıs tarihleri aralarında Uplay’den ücretsiz oynanabileceğini duyurdu. 

İki günde oyundan yüzde 100 verim almayacağınızı düşünebilirsiniz, oysa Far Cry 5 yaklaşık 20 saatlik bir hikayeye sahip. Bu da oyunu son vermek için önünüzde yeterli zamanın olduğu anlamına geliyor. PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarındaki çıkışını Mart 2018 tarihinde gerçekleştiren oyun, birçok insan göre serinin en başarılı halkası olarak kabul ediliyor.

Far Cry 5, 29-31 Mayıs tarihleri arasında Uplay’de ücretsiz oynanabilecek 

Far Cry 5

ABD ’nin Montana eyaletinde geçen Far Cry 5 ’te, The Project at Eden’s Gate olarak aşina ve kıyamete inanan fanatik bir tarikat ile mücadele ediyoruz. Bölgede baskı aşağıda yaşamış topluluğa özgürlüğünü kazandırmak için harekete geçmemiz ve direniş başlatmamız gerekiyor. Fakat keşfettiğiniz yerlerdeki yerli halkla ve hayvanlarla müttefikliğiniz hikayenizi asla tahmin edemeyeceğiniz farklı noktalara götürüyor. 

Ubisoft ’un açıklamasına kadar PC kullanıcıları, 29 Mayıs Cuma günü 16:00 ila 31 Mayıs Pazar günü 23:00 arasında Far Cry 5 ’i bedava olarak oynayabilecekler. giderken, Uplay platformu üzerinden acilen önyükleme yapıp, daha sonrasında ilerlemenizi sürdürebilirsiniz.

Oyunda, The Project at Eden’s Gate olarak tanıdık kıyamete inanan fanatik bir tarikat ile çaba ediyoruz

Ubisoft Far Cry 5

İki jurnal deneyimden hoşnut kalmanız halinde, standart sürüme yüzde 75 indirimle 67.25 TL‘ye, Gold sürüme ise tekrar yüzde 75 indirimle 101.25 TL‘ye sahip olabileceksiniz, fakat bu indirim kampanyasının 2 Haziran ’a kadar geçerli olacağını söylemiş olalım. Dolayısıyla önünüzde karar atamak için dört jurnal bir süre bulunuyor. Eğer Far Cry 5 ’i satın edinmek gibi bir düşünceniz varsa, bu fırsatı kaçırmamanızda avantaj var. Far Cry 5’in Ubisoft sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

ABD'li Siyasetçinin İlk Twitch Yayını, Platformun Altını Üstüne Getirdi

ABD’li Siyasetçinin İlk Twitch Yayını, Platformun Altını Üstüne Getirdi

ABD’de demokratlar tarafında siyasi bir isim olarak yaşamını sürdüren Alexandria Ocasio-Cortez, dün akşam ilk kez Twitch …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir