Anasayfa / Genel / Fallout Shelter Online, Android ve iOS Platformları İçin Yayınlandı

Fallout Shelter Online, Android ve iOS Platformları İçin Yayınlandı

Oyun dünyasının en popüler şirketlerinden bir adam başına olan Bethesda, 2015 yılında popüler oyun serisi Fallout ’u Fallout Shelter ile mobil platformlara taşımıştı. Oyun, çıkar çıkmaz epeyce popüler bir hâle gelmiş ve oyuncular kadar da epeyce beğenilmişti.

Şirket, mobil platformlarda da bir hayli popüler olmayı başaran ve yalnızca Google Play Store ’da 10 milyondan pozitif indirme sayısına ulaşabilen Fallout serisini Fallout Shelter Online ile devam ettiriyor.

Fallout Shelter Online:

Fallout Shelter, birincil çıktığında mobil oyunlar konusunda çok istekli ve coşkulu olmayan oyuncuları dahi kendisine çekmeyi başarmıştı. Böyle bir oyunun bir yandan Fallout hayranlarına kendisini sevdirirken bir yandan da öteki mobil oyuncular kadar beğenilerek oynanması büyük bir başarıydı ki zaten bu başarı Fallout Shelter Online ’ın doğmasını sağladı.

Fallout Shelter ’ın da ulaştığı başarıyı göz önüne alacak olursak belli başlı serinin hayranları Fallout Shelter Online ’a çok coşkulu olmasa da kendisine sağlam bir oyuncu kitlesi edinmesi epeyce olası. Hem oyun, bazı ülkelerde yayınlanmaya da başladı. Google Play Store sayfasında yer alan bilgiye takriben oyun, şu an için Endonezya, Malezya, Filipinler, Tayland, Singapur, Güney Kore ve Japonya ’da oynanabilir durumda. Listede ne yazık ancak Türkiye bulunmuyor.

Fallout Shelter ’ın bu devam oyunu Shengqu Games kadar geliştirildi ve Gaea Mobile tarafından yayınlandı. Fallout Shelter Online ’da Fallout 4 ’te yer alan Inkar Rocket ve Diamond City gibi noktaları ziyaret edeceksiniz. Fallout Shelter Online ’ın ilk oyuna tarafından en büyük artısıysa rakip oyuncularla karşılaşabilmeniz olacak. Fallout Shelter Online, Türkiye’de indirilebilir olduğunda oyuna aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Fallout Shelter OnlineİNDİR Fallout Shelter OnlineİNDİR

Hakkında admin

Check Also

P.T.'nin PlayStation 5'te Oynanamayacağı Resmen Açıklandı

P.T.’nin PlayStation 5’te Oynanamayacağı Resmen Açıklandı

Sony’nin yeni nesil konsolu PlayStation 5’in geriye dönük uyumlulukla geleceği açıklanmış ve hatta PlayStation 5’te …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir