Anasayfa / Genel / Evil Genius 2’nin İlk Oyun İçi Fragmanı Yayınlandı (Video)

Evil Genius 2’nin İlk Oyun İçi Fragmanı Yayınlandı (Video)

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen PC Gaming Show 2020, oyun tutkunları göre heyecanla izlendi. Birçok yeni oyunun duyurulduğu, yeni fragmanların ve oyun içi görüntülerin ortaya çıktığı faaliyet, internet üzerinden yapıldı. Dev stüdyoların da katılım gösterdiği PC Gaming Show 2020’de bombayı patlatan şirketlerden biri de yeni oyununun videosuyla birlikte Rebellion oldu.

Etkinlikte yerini alan dev şirketlerden biri olan Rebellion, yeni oyunu Evil Genius 2’nin birincil oyun içi görüntülerini yayınladı. Oyuncular, Evil Genius 2’de fena karakterle savaşmak yerine fena karakterin kendisi hâline gelecekler ve bu bağlamda kararlar saptamak zorunda kalacaklar. Suçlu beyni olarak işlev görecek oyuncular, yaptıkları inşaatlarla mutlak güce erişmeye çalışacaklar.

Hedef küresel egemenlik

Evil Genius 2

Oyunda, kendi üslerini inşa eden oyuncular bununla birlikte minyonlarını da eğiterek yaptığı bu operasyonları Forces of Justice’den (Hak Güçleri) korumaya çalışacak. Oyundaki esas hedefse küresel egemenliğe gelmek olarak gözüküyor. Oyundaki cennetlerini seçecek oyuncular, seçtiği yere kendi fena damgasını vurarak aidiyet duygusunu pekiştirecekler.

Oyuncuların bu küresel hakimiyet yolunda bir takım zorlukları atlatmaları gerekiyor. Bu bağlamda, tehlikeli saklanma yerlerinin iç yapısını kendisine kadar şekillendirecek oyuncular minyonların kullanması nedeniyle kötü cihazlar geliştirebilecekler ve onların kullanıma sunabilecekler. Minyonları kendi emellerine göre kullanan oyuncular, planlarda asistan olması için uzmanlar da tutabiliyor.

Tuzaklarla birlikte dış güçlere karşısında savunma sağlanan bu oyunda her ne değin belli başlı şahsiyet fena biri olsa da, oyun epeyce eğlenceli gözüküyor. Rebellion, oyunun çıkış tarihiyle alakalı net bir tarih vermemiş olsa da, Evil Genius 2: World Domination’ı bu yılın sonuna içten piyasaya sürmesi bekleniyor.

Evil Genius 2’nin birincil oyun içi görüntüleri:

Hakkında admin

Check Also

Türkiye'de Gönüllü Olacak 550 Kişiye Koronavirüs Aşısı Uygulanacak

Türkiye’de Gönüllü Olacak 550 Kişiye Koronavirüs Aşısı Uygulanacak

2020 yılının bir numaralı gündem maddesi olan koronavirüs salgını, olağan hayatımızı tümüyle değiştirdi. Uzmanlar, bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir