Anasayfa / Genel / Epic Store, Fiyatı 100 TL Olan Bir Oyunu 1 Sene Boyunca Bedava Yaptı

Epic Store, Fiyatı 100 TL Olan Bir Oyunu 1 Sene Boyunca Bedava Yaptı

Bir yılı aşkın süredir her hafta oyuncuları ücretsiz oyunlarla buluşturan Epic Games, son haftalarda bu alışkanlığını ayrıntılarıyla pekiştirdi. Steam ’e aleyhinde en büyük rakip olarak görülen platform, geçtiğimiz günlerde önce GTA V ’i sonra Civilization VI ’yı bedava olarak dağıttı.

Epic Games ’in oyunculara yapacağı sürpriz sadece bununla sınırlı değildi. Platform, bugün Civilization VI ’nın ardındaki yeni büyük hediyesini açıkladı. aynı zamanda bir de normal fiyatı 101,63 TL olan Sludge Life ’ı da ücretsiz olarak dağıtmaya başladı. Dahası Sludge Life, bütün 1 sene baştan başa ücretsiz olarak kütüphaneye eklenebilecek. Oyun, 28 Mayıs 2021 ’e dek bedava olacak. Oyunu bir defa aldığınızda daima sizin olacak.

Sludge Life nasıl bir oyun?

sludge life

Steam mağazasında bulunmayan Sludge Life, geçtiğimiz şubat ayında Terri Velmann ve Doseone geliştiricileri göre duyurulmuştu. Devolver Digital kadar dağıtımı yapılan oyun, hiç sevmeyeceğiniz türden insanların bulunduğu bir adada geçiyor. Oyundaki tek amacınız grafiti yapan kişiler arasında kendi isminiz olan GHOST ’u duyurmak.

Tabii oyun içerisinde yalnızca grafiti yapmıyorsunuz. Minik de olsa açık bir dünyaya sahip olan oyun içinde istediğiniz herhangi bir şeyi yapma imkânına sahipsiniz. Dilerseniz oyun içindeki bilgisayarınıza uygulamalar indirip bu uygulamalarda vakit geçirebilir, dilerseniz de yalnızca etrafta dolaşarak insanlarla uğraşabilirsiniz.

Sludge Life sistem gereksinimleri:

sludge life

Asgari:

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 x64 İşlemci: Intel Core 2 Duo E6320 Hafıza: 2 GB RAM Ekran Kartı: GeForce 7600 GS (512 MB) Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 x64 İşlemci: Intel Core i3 2100, AMD Phenom II X4 965 Hafıza: 4 GB RAM Ekran Kartı: GeForce GTX 660 (2048 MB) Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Oyunu kütüphanenize nasıl ekleyebilirsiniz?

sludge life

Sludge Life ’ı ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için aşağıdaki adımları peşine düşüp takip edebilirsiniz.

Epic Games hesabınıza antre yapın. Oyun sayfasına gidin. Yükle tuşuna basın. Siparişi Ver’e tıklayın.  Oyun bu nedenle kütüphanenize eklenmiş olacak.

Hakkında admin

Check Also

Efsane Cuma İstatistikleri Paylaşıldı: Bu Yıl Alışveriş Rekoru Kırıldı

Efsane Cuma İstatistikleri Paylaşıldı: Bu Yıl Alışveriş Rekoru Kırıldı

Kasım ayı, ilk gününden son gününe kadar neredeyse her yerde indirimlerin yapıldığı bir ay olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir