Anasayfa / Genel / Epic Games’in Ücretsiz Verdiği Tüm Oyunlar, NVIDIA GeForce Now’a Eklenecek

Epic Games’in Ücretsiz Verdiği Tüm Oyunlar, NVIDIA GeForce Now’a Eklenecek

GeForce Now ’ın oyuncuların talebini karşılayacak genişlikte bir kütüphaneye sahip olmaması, oyun hizmetinin büyümesinin önünde bir engel olarak görülüyordu. bu nedenle NVIDIA, oyuncuların ilgisini çekebilmek için geçtiğimiz haftalarda GeForce Now ’a her hafta yeni oyun ekleme sözü vermişti. 

GeForce Now kullanıcılarına verdiği sözü yerine getiren NVIDIA, oyun servisine bu hafta da yeni oyunlar ekledi. NVIDIA ’dan yapılan açıklamaya göre GeForce Now ’a bu hafta Stranger Things 3: The Game ve Farming Simulator 19’un da içinde olduğu 13 yeni oyun ekledi. Yeni eklenen oyunların yanında 3 yeni oyun da GeForce Now kütüphanesine geri döndü.

GeForce Now Epic Games 

NVIDIA, GeForce Now ’a eklenen yeni oyunların yanı sıra önemli bir ilan daha yaptı. NVIDIA, GeForce Now için bundan sonra Epic Games ile meslek birliği yapacağını, Epic Game Store ’da bedava olarak sunulan oyunların GeForce Now’a da ekleneceğini belirtti.

NVIDIA ’nın GeForce Now ’a her hafta yeni oyun eklemesi, bulut oyun hizmetinin vakit içinde beklenen başarıyı yakalamasını sağlayabilir. Özellikle Epic Games ’in bedava yaptığı oyunların GeForce Now ’a gelmesi, oyuncuların sürekli olarak yeni oyunlar satın almadan platformdan faydalanabilmesinin önünü açabilir.

GeForce Now ’a bu hafta eklenen 13 yeni oyun: 

Steam oyunları:

Danger Scavenger  Idle Big Devil Spintires  Snake Pass  Tale of Wuxia: The Pre-Sequel  Tunshi Kongming Legends  Warhammer Underworlds Online

Epic Games oyunları:

Stranger Things 3: The Game (Epic Games ’te ücretsiz)  Disco Elysium  Farming Simulator 19  Just Cause 4 Reloaded  SAMURAI SHODOWN NEOGEO COLLECTION  Surviving The Aftermath

GeForce Now ’a geri dönen oyunlar:

theHunter: Call of the Wild  Torchlight II  GhostRunner demo

Hakkında admin

Check Also

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Radar sistemleri, hız sınırlarını aşarak hem kendi hem de trafikteki diğer kişilerin hayatlarını tehlikeye atan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir