Anasayfa / Genel / Epic Games, Bu Haftaki Ücretsiz Oyunuyla Hüsrana Uğrattı: Overcooked İndir

Epic Games, Bu Haftaki Ücretsiz Oyunuyla Hüsrana Uğrattı: Overcooked İndir

GTA 5, Civilization VI ve Borderlands Handsome Collection’ın gerisinde Epic Games’in yeni oyunu Overcooked oldu. Bilhassa son dönemde çıkan söylentiler nedeniyle ARK bekleyenler için durum hayal kırıklığı yaratsa da Overcooked da gayet şen bir restoran yönetme oyunu.

2016 yılında meydana çıkan Overcooked, Steam ’de 39 liralık bir fiyat etiketiyle yer alıyor. Oyundaki olayımızsa kolay, restoranımıza gelen insanların siparişlerini yetiştirmeye çalışıyoruz. Natürel oysa birincil birkaç müşteriye yakalamak kolay olsa da oyun ilerledikçe hem daha şen keza daha kompleks hâle geliyor.

overcooked

Overcooked, Epic Games’ten nasıl alınır?

Adım #1: Epic Games ’in bedava indirme sayfasına buradan ulaşın, Adım #2: Sağ daha aşağı köşedeki YÜKLE butonuna tıklayın, Adım #3: Epic Games hesabınıza antre yapın, Hesabınız yoksa Kayıt Ol diyerek üye olun Adım #4: Açılan penceredeki SİPARİŞ VER butonuna tıklayın, Adım #5: Epic Games başlatıcısı yüklüyse açın, Epic Games başlatıcısı yüklü değilse indirip kurun, Adım #6: Epic Games Launcher ’ı açın, Adım #7: Kütüphane bölümüne gelerek Overcooked’u ücretsiz indirin.

Bu işlemleri yaptıktan sonradan Overcooked, Epic Games kütüphanenize eklenmiş olacak. Bundan daha sonra ömür baştan başa Epic Games hesabınıza antre yaptığınız her bilgisayardan oyuna ulaşabilirsiniz ancak Epic Games hesabınızda bulunan oyunları diğer hesaplara aktaramazsınız.

Overcooked sistem gereksinimleri:

En Az:

İşletim Sistemi:  Windows 7 (32 bit) İşlemci: Dual Core 2,4 GHz RAM: 2 GB RAM Anlamsız Disk Alanı: 750 MB abes bölge Ekran Kartı: GeForce 8800 GT / AMD HD 6850 / Intel HD Graphics 4400 veya daha üstü DirectX: Sürüm 11

Overcooked ne zamana değin Epic Games’te bedava olacak?

Epic Games’in her hafta bir bedava oyun kampanyası, perşembe günleri TSİ 18.00’da son buluyor. böylece Overcooked oyunu, önümüzdeki hafta perşembe günü yani 11 Haziran saat 18.00’a dek bedava olarak alınabilecek. Herkese iyi eğlenceler!

Hakkında admin

Check Also

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Radar sistemleri, hız sınırlarını aşarak hem kendi hem de trafikteki diğer kişilerin hayatlarını tehlikeye atan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir